reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Malutkans to wspolczuje ja przeszlam generalny remont w drugim trymestrze i byla to masakra,nie mowiac o kasie..... moze jeszcze dasz rade go powstrzymac......
Bakalia faceci maja humory jak my, ja kiedys z kolezankami doszlysmy do wniosku, ze faceci tez maja stan przed miesiaczkowy!
Aninaa a ja mysle, ze moja Hania sie zagubila i trzeba jej troche pomoc wyjsc juz ;)
Gabrys aby Twoje slowa sie spelnily i zeby Hanka zawitala w wekkend na swiecie !!!!!! Zycze Ci, zeby olejek podzialal!!!!!!
 
reklama
Gabryś dużo zależy od przepisów danego kraju. Np. w Belgii jest tak, że obywatelstwo dziecko ma po rodzicach, nie otrzymuje go automatycznie bo urodziło się tu w Belgii, ale jak ma 18 to samo może wystąpic o nadanie obywatelstwa.
Jeżeli masz ubezpieczenie to oczywiście możesz tam rodzić bez kosztów, ale teraz to już trochę późno choć jak byś się sprężyła to jeszcze znajdziesz jakiegoś gina :)
Becikowe, owszem większe, tu w Belgii jest coś ok 1125euro, ale pamiętaj, że nie można brać w dwóch krajach. Zasiłek na dziecko tak z automatu też się dostaje, ale tylko wtedy gdy dziecko tu mieszka. Ale tak jak wspomniałam to są przepisyw indywidualne dla każdego kraju. A ja nie ukrywam, że ze względów finansowych przyjechałam tu rodzić :-)
 
Donia dzięki za odpowiedz, chyba rzeczywiście nic zbytnio Bym nie zyskała na wyjeździe tam :)
wlasnie dzwonił A. Ze wraca, i ze ma ze sobą swojego 4letniego braciszka, który będzie u nas na noc. Kurcze, mam nadzieje ze będzie grzeczny bo nie mam siły za nim ganiac :p
 
Baakalia, jak napisałaś że się nudzisz, to tak pomyślałam, że jeszcze za tym zatęsknisz:tak:
Malutkans, to niezły bałagan wam się zrobił
Z tymi środkami antykoncepcyjnymi, to tak sobie myślę, że chyba nie ma złotego środka. Zawsze są jakieś wady:eek:
 
Kama masz rację będę jeszcze tęsknić za nudą ;)
Obejrzałam to co było ciekawego w TV, P. chyba się obraził (tylko na co??) i nie przyjechał.. więc tak leżę, brzuch mi się trochę stawia. Czekam aż będę śpiąca i się położę..
 
a my dalej w aucie bardzo duży ruch na drodze... a mała chyba tak jak wojtaszek uwielbia jeździć autem od 2,5 h siedzi cichutko:)

Jestem ciekawa jak te olejki działają .. chodź mnie to juz nie dotyczy...:p
 
reklama
Ja czytałam ulotkę olejku rycynowego, że nie wolno w ciąży stosować. Ja bym się bała;-)
Jejku dziewczyny ja mogę wam oddać objawy porodu i wysłać was do szpitala za mnie !;-)
Z tego stresu, że w sobotę mam tam być, to normalnie brzuch mi się ciągle stawia i bóle aż od kręgosłupa. Mój D. mówi, że może dzisiaj dojedziemy jeszcze na IP.
Boję się, teraz do mnie to dochodzi. Dostanę spazmu, jak mnie tam zatrzymają do porodu.
Mamusia odwiedziła mnie dzisiaj, na szybkiego zapas jedzonka nam zrobiła;-)
 
Do góry