reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Zastanawiam się czy jak mamusi przyspiesza się perystaltyka po oleju rycynowym to czy i bączkom przy okazji też nie? A oddanie smółki do wód płodowych nie jest najlepsza rzeczą pod słońcem. Mi też laski ciężko serio ale czy po 270 dniach warto ryzykowac dla 6-7 ?Nie oceniam tylko glosno mysle ;) wlasciwie to pisze. I dosc mam chyba nie mniej niz Wy ;)
 
reklama
Olej rycynowy nie przyśpieszy Wam porodu jako takiego tylko własnie wpłynie na perystaltykę jelit, a ruchy jelit mogą wpłynąć na skurcze macicy, no ale nie muszą. Pytanie tylko czy rzeczywiście warto i czy nie lepiej poczekać jak natura wszystkim pokieruje. Naprawdę zostało nam niewiele dni, więc cierpliwości, może nie ma co eksperymentować.
 
Olej rycynowy nie przyśpieszy Wam porodu jako takiego tylko własnie wpłynie na perystaltykę jelit, a ruchy jelit mogą wpłynąć na skurcze macicy, no ale nie muszą. Pytanie tylko czy rzeczywiście warto i czy nie lepiej poczekać jak natura wszystkim pokieruje. Naprawdę zostało nam niewiele dni, więc cierpliwości, może nie ma co eksperymentować.
Dokładnie ! ;-) Już tak blisko dziewczyny :)
 
A my dziś "pracowity" dzień- od rańca z małym na badania do szpitala (poszliśmy do innego laryngologa i jest super człowiek) Operacja migdałka za tydzień w piątek. Niestety Jakubek teraz ma szlaban na przedszkole, więc dom rozniesie, ale grunt że damy radę przed moim rozwiązaniem. Są jeszcze normalni ludzie na tym świecie:tak:, a już traciłam wiarę. W szpitalu w którym będziemy robić zabieg wszyscy jacyś tacy mili, uczynni z zainteresowaniem (szpital państwowy, wojskowy) i jakoś termin potrafił się znaleźć praktycznie z dnia na dzień, zero czekania na cokolwiek- normalnie jestem w :szok: pozytywnym. A u dziada do którego chodziliśmy półtora roku prywatnie moja noga nie postanie :angry:.
Jakubek dzielny jak smok- zadowolony z dzisiejszych badań, pobieranie krwi rewelacja "nic nie bolało, pani znieczuliła przed wkłuciem, wkłucie nie igłą a "motylkiem" w nagrodę lizak i wejście dla dzieci bez kolejki. Nawet pani pielęgniarka w rejestracji kontaktowa, miła, wyjaśniła nam całą procedurę dokładnie mimo że itak dała wszystko zapisane na kartce. na powitanie naklejka dla "dzielnego pacjenta"- wrócili mi wiarę w ludzi:-)
 
A teraz Was opieprzę. :-) Dziewczyny co wy wyprawiacie? Wywoływanie porodu można robić jak termin się przekroczy- no napewno 41 tydzień najwczesniej. A metody macie jakbyście były co najmniej teściową Mami:-D

No i chcecie narobić biedy sobie i maleństwu? przy biegunce spowodowanej olejkiem ryc. duży wysiłek będzie i jeśli naturalnie poród się nie zaczął, znaczy dziecko nie gotowe moze zacząć się odklejać łożysko, chcecie kłopotów? Ojojoj- ręce mi opadły.
Wywoływanie zostawcie specjalistom a same możecie bezpieczne metody zastosować- herbatka z liści malin (zadziała ale pita regularnie po kilku-kilkunastu dniach); wysiłek fizyczny, ale nie budowa domu a pływanie, spacery trochę intensywniej niż dotychczas.
 
Justys to rzeczywiście może z tymi skurczami od krzyża się coś zaczyna dziać. Przede wszystkim się nie denerwuj.

Asiuk
no nawet ja jestem zaskoczona tym Twoim postem i że się normalny termin zabiegu udało Wam załatwić. Tamten lekarz to buc jakiś kaskę brał, jak prywatnie chodziliście i nic nie załatwił.
Ja dziś byłam u swojego gina po zwolnienie i pytał, czy przyjadę do szpitala jak on będzie na dyżurze. Po ostatniej akcji to już sama nie wiem, bo on nadal uważa,że cc powinna być i tak chwilę pogadaliśmy, jakie to relacje panują między lekarzami.
 
dziewczyny RATUNKU !!!! bardzo mnie boli nie moge chodzic jakby bolaly kosci, miednica nie wiem co to :-( boli jak diabli, jak siedze to jest ok ale gorzej z chodzeniem, mam dosc:wściekła/y:
 
reklama
pati powstrzymac sie nie da jak juz zaczal musi skonczyc na szczescie skonczylo sie na jednej kafelce a w sprzataniu pomogla mi szwagierka normalnie z nieba mi spadla no ale robota dalej nie skonczona a jutro jeszcze wolne i nie mozna byc glosno...:wściekła/y: buuuu

ja wole poczekac jak maly zechce to wyskoczy:-p
 
Do góry