reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Dorotka;) no właśnie ja chcę zrobić doktorat, bo albo to albo mgr z drugiego kierunku...ale prawdę mówiąc ten doktorat wydaje się prostszy:D:D a ja właśnie chcę zostać na uczelni:) tzn nie na mojej:) dlatego doktorat chcę zrobić z czegoś w stylu zarządzanie wiedzą czy zasobami ludzkimi (takie lanie wody:p), bo po mojej specjalności (zarządzanie systemami produkcyjnymi) mogłabym uczyć tylko na politechnikach, a po takim "gównie" jakie planuję zrobić praca znajdzie się na prywatnych uczelniach:)

Justyś...uwierz mi...nie ma czego zazdrościć..jutro siedzę na uczelni od 12 do 19...w środę od 10 do 16...w poniedziałek mam od 9 do 16, wtorki i środy już pisałam), w czwartki mam wolne, a w piątki od 8 do 14...i to tylko ćwiczenia są...bo na wykłady nie chodzę...
 
reklama
hej

jak mi ten brzuch zaraz nie opadnie to się chyba uduszę, mam straszne problemy z oddychaniem :-( chodzę, siedzę, leżę i w każdej pozycji źle, masakraaa! jestem już naprawdę zmęczona ciążą i mogłabym już urodzić a tu ani widu ani słychu. Nic się nie dzieje dosłownie nic, w środę powiem doktorkowi żeby coś zadziałał ;-)

Mami - a ta Twoja teściowa to z konia spadła czy jak ? :-D oj... trafiła by kobieta na mnie.
A swoją drugą połówkę też ustaw no cholerka ale to on ma Ciebie wspierać a nie mamusię.

Rozumiem może i teściowa chce dobrze ale nie tym sposobem to Ty jesteś mamą Emilki i to
TY JESTEŚ DLA NIEJ NR 1 tak więc niech się teściówka trochę powstrzyma, a z K poważnie i na spokojnie porozmawiaj.
 
Ostatnia edycja:
Jutro wizyta na 10.30, już się nie mogę doczekać:-).Mi A. kazał się oszczędzać, bo ciągle mnie brzuch boli jak chodzę lub stoję.Tylko mnie nie wydajcie, troszkę poprasuję na siedząco:-D.A. w pracy więc się nie dowie, bo będzie ze mną kiepsko;-).
Donia tylko nie wiem czy GIN mi poda wymiary dzidzia bo to nie jest wizyta z USG, na NFZ już miałam 3. Ale może Go uproszę:)
A w ogóle to wczoraj miałam sen, że urodziłam córcie-ważyła 4100g i miała 50cm. Była strasznie ciężka i już mówiła:-D.Niezły sen, chyba jeden z pierwszych jakie miałam o urodzeniu dzidzi.

Niki ja też chodzę na NFZ i byłam dziś na wizycie kontrolnej i gin powiedział mi, że za tydz zrobi mi usg takie przed porodowe. A też miałam juz trzy. Więc pewnie tez Ci zrobi. Ja akurat za tydz będę miała skończony 38 tc ;) i też się nie mogę doczekać ile ten mój mały zmyślak waży itd jak się ma i czy do porodu niedługo...:-)
 
Niki ja też chodzę na NFZ i byłam dziś na wizycie kontrolnej i gin powiedział mi, że za tydz zrobi mi usg takie przed porodowe. A też miałam juz trzy. Więc pewnie tez Ci zrobi. Ja akurat za tydz będę miała skończony 38 tc ;) i też się nie mogę doczekać ile ten mój mały zmyślak waży itd jak się ma i czy do porodu niedługo...:-)
ja też chodzę na NFZ i w poprzedniej ciąży też chodziłam i nie miałam żadnego nadprogramowego usg. tylko te 3. myślę że jest to tylko i wyłącznie dobra wola lekarza :)
 
Jostyna- to jest niby moja ostatnia wizyta u GINA, później mam się stawiać co tydzień na ktg. Ale jutro się wszystkiego dowiem.Fajnie byłoby wiedzieć jak duża jest dzidzia. Nawet z tego względu, żeby wiedzieć orientacyjnie jakie ubranka mam wziąć do szpitala:-D.
 
Mami jesteśmy z Tobą. Nie załamuj się tylko, jesteś najlepszą mamusią na świecie, to Ty nosiłaś Emilcie pod serduszkiem tyle miesięcy i to Ty wiesz co dla niej najlepsze. A to, że nie karmisz piersią wcale nie oznacza, że jesteś gorsza. Porozmawiaj ze swoim facetem, aby cię wspierał i za Tobą obstawał, że jest Ci ciężko a fakt, że on obstaje za mamusią i zabrania ci noszenia malutkiej na rękach sprawia Ci przykrość. Niech to zrozumie i będzie przy Was, wspierał Ciebie i maleńką... Na pewno bedzie dobrze, tylko nie daj się...buziaki

Melisa zazdroszę Ci, że już za kilka ni będziesz mogła tulić Milenkę.. Ja także chciałabym zobaczyć mojego Dawidzia... A nie boisz się cesarki?? Ja chcę rodzić naturalnie, bółu narazie się nie boję, ale tylko tej niepewności jak to będzie, co robić, tego momentu, niepewności. Ale muszę dać radę...

Anastazja mi już by się nie chciało na tym etapie ciąży biegać na uczelnię. Ja studiuję zaocznie, akurat piszę licencjat..a sesję zimową mam już zaliczoną, przed świętami zaliczyłam...bo teraz oj nie dałabym rady...jakiś mnie taki dziwny leń łapie....więc ogromny szacuneczek. i Mam nadzieję, że córcia posłucha się mamusi i da ci zaliczyć sesję ;) a potem na spokojnie urodzisz :-)

Niki a dlaczego ostatnia?? dopiero jesteś w 36 tc.. ja wcześniej też chodziłam raz na miesiąc, raz na dwa tyg a teraz juz co tydz mam się zjawiac a ktg na każdej wizycie począwszy od 29 tc..i też na NFZ Ale chyba co lekarz to inaczej
 
Ostatnia edycja:
Mami przepraszam, bo nie powinnam straszyć ale drugie cc jest 1000 razy gorsze. Przeszłam przez to i teraz wiem, że komplet mojej rodziny to tylko 2+2. Mam dwoje dzieci i to mi wystarczy, nie przeżyłabym trzeciej cesarki :baffled: Ale nie będę mówić o szczególach, bo nie chcę straszyć :eek:
Pozdrawiam


ch_aga a ja o wiele lepiej wspominam drugie cc :-) Czyli co poród to inna historia.
 
Niki a dlaczego ostatnia?? dopiero jesteś w 36 tc.. ja wcześniej też chodziłam raz na miesiąc, raz na dwa tyg a teraz juz co tydz mam się zjawiac a ktg na każdej wizycie począwszy od 29 tc..i też na NFZ Ale chyba co lekarz to inaczej
Tak mi powiedział na ostatniej wizycie, chyba że coś źle zrozumiałam.a ktg jeszcze nie miałam.I pewnie masz racje, że co lekarz to inaczej.
 
reklama
Jostyna- juz nie moge sie doczekac czwartku :-) Narazie sie nie boje, mysle pozytywnie i tak sie nastawiam :-) Moze w czwartek skoczy mi cisnienie, a moze nie :-)
 
Do góry