reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
dziekuje za okazane wsparcie nawet nie wiecie jak bardzo tym pomagacie:)
wlasnie ja tulkam i placze ze szczescia a tesciowej mowie nie od dzisiaj pomimo tego ze sie stara dla nas i nampomaga.
aninaaa ja obiecuje ze napisze ale jak wszystko ogarne
a co do dzieci to pewnie masz racje samo wyjdzie:)
 
Ostatnia edycja:
Aninaaa ja chętnie opiszę moje przeżycia ale nie wiem w jakim wątku :sorry: Bo ten o opisach porodu w tytule ma "bez komentarza". Więc nie wiem czy tam powinnam pisać :confused:
Pozdrawiam
 
Donia echhh smutno tak być na końcu.... ;-) Ja skaczę po taboretach ... wyciągnęłam wszystko z szafek w kuchni, pomyłam je, posprzątałam... tzn została mi jeszcze jedna ale to na jutro i co ... i nic ... niby czasem mi brzuch stwardnieje, poza tym cisza ...
chyba wybiorę się dziś na spacer i pójdę do zielarni po liście malin - może zmiękczą szyjkę jak będę pić, bo naprawdę chciałabym się rozpakować koło połowy stycznia, choć wcześniej miałam plan na 2 lutego :D

Mami tak jak dziewczyny powiedziały, słuchaj siebie i swojego instynktu!!! Dla Emilki jesteś najlepszą mamą na świecie!!!
 
Mami jesteś wspaniała mama i rob to co podpowiada Tobie intuicja. Na pewno n ie słuchaj teściowej, jak moja się będzie wtrącała nie dam jej sie dotknąć do dziecka i jak przujedzie to zamknę sie w pokoju małego i jej nie wpuszczę, niech mnie nie lubi ale nie dam jej mącić w moich relacjach z dzieckiem
 
Mami! dziewczyny mają rację! uważam dokładnie to samo, więc rozpisywać się nie będę, bo to bez sensu:) postaw na swoim, bo to TWOJE DZIECKO a teściowa i TŻ niech nie biorą na ręcę jak nie chcą!! powiedz im, że nie życzysz sobie takich uwag, bo one nie pomagają,a sprawiają Ci przykrość! nie pozwól sobie wejść na głowę! i co najważniejsze: jesteś ŚWIETNĄ MAMĄ!!! dzielnie nosiłaś swoją Emilkę przez całą ciążę!! dbałaś o siebie, żeby Twojej córeczce niczego nie zabrakło..a Mała BARDZO CIĘ KOCHA!!! na początku każda z Nas może mieć problemy..nawet mamusie, które mają starsze dzieciaczki!! więc żadna w tym Twoja wina!! to zupełnie NORMALNE!!! pamiętaj o tym!!:* i uszy do góry!!:) będzie coraz lepiej:):)
 
Ch_aga- watek o porodach jest wlasnie po to, zeby tam opisac porod, wiec to dobre miejsce :-) Tylko my mamy nie komentowac -o to chodzi, zeby sie nie zrobil balagan. Wiec pisz, pisz :-)
 
reklama
Do góry