reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Pati, Tiramisu, Fazeramm, Justyś i reszta styczniówek zaciskamy nogi, jeszcze tylko 12h z minutami i możemy rodzić

u nas dziś noc spokojna, tylko jeden skurcz i kilka w ciągu dnia, ale w dużych odstępach czasu, do 23.00 staram się jak najwięcej leżeć, a później można wywoływać :-), chociaż chciałabym najwcześniej zacząć rodzić jutro po południu - nie powinno być tłoku na porodówce i wolne miejsca w lepszych salach poporodowych, bo od poniedziałku pewnie będzie tłok

idę poleżeć do wanny (w niezbyt ciepłej wodzie), później jeszcze zajrzę
 
reklama
wczoraj gin powiedział mi że mogę z czystym sumieniem napić się lampki "normalnego" szampana, na tym etapie dziecku nie zaszkodzi (oczywiście nie więcej niż mała lampka) a działa rozmiękczająco na macicę i chyba parę łyków się napiję:-)
 
wczoraj gin powiedział mi że mogę z czystym sumieniem napić się lampki "normalnego" szampana, na tym etapie dziecku nie zaszkodzi (oczywiście nie więcej niż mała lampka) a działa rozmiękczająco na macicę i chyba parę łyków się napiję:-)
kilka łyków to i ja się napiję, tym bardziej, że mamy małą butelkę Vevue Clicquot (0,375 ml) - akurat na raz :-) nie będę w stanie sobie odmówić, uwielbiam dobre wina, a tu był post od Wielkanocy
 
to i ja sobie łyknę:-D ale szampanika
Vevue Clicquot to właśnie szampan, ale wszystkie szampany to wina ;-) tylko musujące a nie spokojne, za to nie wszystkie wina musujące to szampany ;-) - jestem po kursie dot. win, przydał mi się w prowadzeniu firmy i do "użytku" własnego, oczywiście najlepszą częścią kursu była możliwość degustacji i porównania różnych rodzajów wina :tak:
 
reklama
O rany dziewczyny poszliśmy na zakupy jak mnie złapał ból od pleców do brzucha:no: Aż mi się ze strachu gorąco zrobiło. Nie funkcjonowałam w sklepie, nie docierało do mnie, co mój D. mówi. Pierwsze co wróciłam do domu i położyłam się i przeszło:-(
Moje dziecko chce mnie straszyć dzisiaj :) Ale powtarzam mu, że nie damy się:tak:
Ja chciałam się napić lampkę szampana, ale się boję, że zacznie coś boleć i dzisiaj serwujemy picollo:D Mój D. będzie winko pił i o 24 szampana dziecięcego:tak:
Mam nadzieję, że jeszcze do was napiszę, ale już Składam wszystkim życzenia ! Szczęśliwego nowego roku dla mam styczniowo-grudniowych i i ich bobasów i dla styczniówek, które za parę godzin będą oficjalnie styczniowe:-) Ten rok dla każdej będzie wyjątkowy i z maluszkiem przy boku ! :-)
 
Do góry