reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
No juz teraz to glupio by bylo nie wytrzymac ;-) zaciskam sie, oszczedzam i mam nadzieje byc jednak styczniowka :)
Hanie to madre dziewczynki, wiec mam nadzieje, ze poslucha mamusi :)

Jak ostatnio martwilysmy sie o sarat, to odezwala sie rozpakowana, hm.... czyzby Liv miala nam cos do powiedzenia.....
 
któraś pisała o promocji na książki, "język niemowląt" i chyba coś o 2 latku.. nie mogę odnaleźć gdzie to było, więc jak można to gdzie dostępne są te książki?

znalazłam ;D
 
Ostatnia edycja:
to trzymajcie też kciuki, żebym ja zdążyła jeszcze przed styczniem:p ale jak sie nie zacznie do jutra koło południa to moge zapomnieć:D dzisiaj w nocy nawet sie obudziłam ze skurczami, bolały, były co 4 minuty i przeszły!
 
Byliśmy na zakupach 5 h :szok: kupiłam bluzki do karmienia takie z guziczkami z przodu aby było łatwo moje wymię wyciągnąć :-D i kolejny stanik z H&M do karmienia (mam już 4) jak dla mnie sa extra, a K też poszalał (dwie pary spodni, dwie pary bluz, dwie pary swetrów) on jak idzie ze mną na zakupy to raz na jakiś czas a porządnie, teraz chrapie tak że go słyszę z sypialni :szok: chyba się chłopina wymęczył tym bieganiem po sklepach ;-)

Dzisiejszy dzień będzie mega intensywny, a miało być na spokojnie hm...
od 17.00 - 20.00 przychodzą znajomi na mini sylwestra
od 21.00 - ... My idziemy do znajomych, niestety ale jednym musiałam odmówić bo nie dałabym rady obskoczyć dwóch imprez (mam nadzieję że zrozumieli)

Tak więc czeka Nas sprzątanie, pichcenie i szykowanie się...a mielismy być tylko we dwójkę :-D

Do jedzonka robię: sałatkę z paluszków krabowych, sałatkę warstwową z ryżem (fajna bo kolorowa), sałatkę z kurczakiem i ananasem, koreczki, jajka faszerowane łososiem (specjał K), parówki w cieście naleśnikowym z serem w środku do tego sos czosnkowy, ciasteczka francuskie (serek homogenizowany, budyń i rodzynki w środku) i sernik z brzoskwiniami.

Przyjedzie przyjaciółka i razem z K będziemy pichcić :-) a że K bardzo dobrze gotuje bedzie Nas szkolił tak jak w zeszłym roku ojojjj... znowu będzie w swoim żywiole :-)

Bardzo się cieszę że do godziny 00.00 juz tak niewiele zostało bo bardzo nie chciałam urodzić w grudniu.
Trzymam kciuki za Was dziewczynki i nasze styczniowe perełki.

Nie sądzę abym znalazła czas aby wejść na bb tak więc

Życzę Wam:
szampańskiej imprezy, dobrego jedzonka, extra samopoczucia, wytrwałości do godziny zero, a w nowym roku DUŻO miłości, pociechy z dzieciaczków, samych radosnych dni i pociechy z mężów oby się okazało że będą najlepszymi tatusiami pod słońcem, a Wy przy nich staniecie się sexi mamusiami
:-)

Do miłego usłyszenia...
 
Ostatnia edycja:
Kasia to dzień bardzo udany mieliście ;-)
My nie długo ruszamy na zakupy, P. oczywiście petardy jedzie kupić - to jego cel! Niech mu będzie, bo to pewnie ostatni rok, kiedy może zaszaleć.. ;> Stwierdził też, że o 24.00 bierze się za wywołanie porodu - ciekawe ;D
Miłego dnia :)
 
No laski jeszcze 14godz 53min zaciskać nogi :-D
Alka- My to chyba aż tak mocno nie musimy;-).
Dziewczyny, nie wiem czy usiądę jeszcze dziś na BB.
Chciałabym życzyć przyszłym Mamom oraz Naszym Grudniowym ze Swoimi Maleństwami cudownego 2012 roku.Bo wierzę, że będzie dla Nas szczęśliwy z Naszymi skarbami:-).
Zobacz załącznik 421031
 
reklama
Do góry