reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Kurcze, też raczej nie mam szans na poród w tym roku... Eh. A szkoda.
Zaraz musze na zakupy.

Stwierdzam iz było błędem nieprzedłużanie karty miejskiej. Jestem uziemiona i nie mogę do biedronki pojechać po mandarynke. A mąż nie pozwala kupić karty bo jak ide do sklepu to dużo dźwigam później. Poza tym nie pozwala bez nadzoru się oddalać.

Ależ mój los jest nieszczęsny.

Wczoraj mniej więcej ogarnelam kącik Werki. Później wrzucę zdjęcie jakieś. Tylko nie ma tam jeszcze obrazków w ramkach i żarówkę do lampy musze kupić.

Może jeszcze tu zagladne. Jeśli nie:

dziewczęta, uroczej zabawy, w trójkę lub w grupie i szczęśliwego nowego roku

Ale prawdopodobnie i tak tu zagladne jeszcze :)
 
reklama
Witam Dziewczynki!
Zdarzył się jakiś cud - wyspałam się!! Tzn. od 24:00 do 8:00 rano tylko z jedną przerwą na sikanie :)
W przypływie dobrego nastroju wysłałam chłopaków do aquaparku a sama wzięłam się za pieczenie ciasta drożdżowego z jabłkami:-)
 
Ostatnia edycja:
Hey dziewczynki ! ;-)
W nocy szlag mnie trafiał nie dość, że brzuch mi twardniał, to ból od pleców i brzuch:wściekła/y:Dalej twardnieje skubany.
Ale mam nadzieję, że do 24 dożyję;p
Yhh mam dość patrzenia na moje mieszkanie i muszę wyjść na zakupy, bo mi się nocna trauma kojarzy.
 
hej
Ja tam dzis sie wyspalam, chociaz mialam sporo wycieczek do kibelka:-)
Z tego co Liv pisala przed swietami to mama miala do niej przyleciec ( no chyba, ze sie rozpakowala i nic nam nie mowi)

Czikita-najlepiej w takich sytuacjach zadzwonic do poloznej/lekarza i poradzic sie co robic
Dziewczynki- udanego Sylwestra !!!!:-)

Pozdrawiam !
 
Dziewczynki - tym, które udają się na imprezę Sylwestrową, życzę wspaniałej, szampańskiej zabawy do samego rana. A jeśli spędzacie czas w domu, tylko z rodziną, jak ja, również życzę wspaniałych rodzinnych chwil :happy2: I oczywiście życzę spełnienia marzeń w Nowym Roku i samych bezbolesnych porodów o czasie ;-)
Pozdrawiam
 
Witam
Justys trzymaj się dzielnie i leż dużo, żeby te skurcze tak Ciebie nie męczyły.

Mój maluszek wczoraj w nocy to tak się wiercił jakby się do kanału wstawiał. Normalnie patrzyłam na brzuch i się śmiałam. Tak mi na szyjkę napierał, że do kibelka mi się chciało co chwila. Ale niech siedzi w brzuszku do poniedziałku jeszcze. Spać nie mogę i chodzę w zdenerwowana trochę, bo 2 mamy do szpitala jechać a ja się boję jak truś, choć jak byłam w szpitalu na patologii to sobie wmawiałam,że nie ma się co bać. Teściowa też myśli intensywnie i dzwoni do nas, spać nie mogła.
 
Witam Dziewczynki!
Zdarzył się jakiś cud - wyspałam się!! Tzn. od 24:00 do 8:00 rano tylko z jedną przerwą na sikanie :)
W przypływie dobrego nastroju wysłałam chłopaków do aquaparku a sama wzięłam się za pieczenie ciasta drożdżowego z jabłkami:-)

Witajcie kobitki jeszcze w tym ostatnim dniu starego koru.....
Dorotka bardzo lubie piec ciasta czy mogłas by mi podac przepis tego ciasta jabłkowego nadrozdzach jak znajdziesz czas oczywiscie...

Od kilku dni jakos zle spie cieszko mi sie obrac z boku na bok,nie moge długo stac bo boli kregosłup siedze dłuzej boli podbrzusze buuuu zawsze cos,Czasami bym juz chciała urodzic bo powoli nie mam siły.
 
reklama
Do góry