reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
a ja wpadłam na chwilę jeszcze, żeby się pochwalić jak piękny ZAKALEC kuźwa jego mać mi wyszedł.

Eh.

Chciałam zrobić Ciastko Poduszeczki, a wyszło wielkie g...o. Jestem zawiedziona. Ale byłam w biedronce (wymknęłam się z domu :D) i kupiłam wafelki w czekoladzie.
 
Ja nawet nie lubię szampana wobec czego wyrzutów nie mam, że nie spróbuję. Nawet do Piccolo mnie nie ciągnie, bo to chyba zwykła oranżada jest? (tyle, że za 9 zł :) )
 
reklama
kochane zycze wam wytrwania w dwupakach do polnocy a potem to juz lekkich porodow i cudnych pierwszych chwil z waszymi malenstwami :tak:

eh pamietam jak rok temu zestresowana czekalm do bolnocy bo polozna wrozyla mi niedonoszenie do stycznia przez bardzo nisko osadzony brzuc ale co do czego to malego wyjeli po terminie 20 stycznia :-D ale pamietam to odliczanie do polnocy byle tylko byc styczniowka :-) no i pilam z corka szampana dla dzieci z biedronki , no i niestety w tym roku takze czeka mnie sylwester z tym nnapojem z powodu choroby :baffled:

ale jeszcze raz zycze wam wszystkiego najpiekniejszego STYCZNIOWKA 2011 :laugh2:
 
Do góry