reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Dziewczyny, jak wy tak lawinowo ruszycie po 1 stycznia do "roboty", czyli do wywoływania porodów, to tu mało kto zostanie z nas w ciąży:baffled:
Alice, mój mąż na początku dużo pomagał,w tym kąpał. Później, jak ja już doszłam do siebie i nabrałam wprawy, to trochę przystopował niestety..
My w Sylwestra do znajomych idziemy, ale będzie spokojnie, będą tylko oni z córką i my z synkiem no i brzuchem. Mam nadzieję, że dzieciaczki się trochę pobawią a my sobie pogadamy..
 
reklama
jeszcze niespełna 26 h do 1 stycznia i jadymy

kama ma racje. Jak pojdziecie z kopyta to my z końca bedziemy jak takie trusie czekać...chociaz. 7styczeń wybija i jadę białą armią:happy2:

my jutro Sylwestra w domu robimy. Na 30 osob :) balony podmuchane, muzyka zgrana. Mamuska w kuchni pichci. Kazdy ma cos przyniesc wiec luuuuz. Mam zamiar sie dobrze bawic...tylko ten katar cos nie chce mi zejsc bu
 
kama no bajlando na całego:-D:-D

damy rade do stycznia...to juz tak niewiele...zadnych psikusow w 31

:)

ja dzis mialam lekkie bole na @...babcia L. przpeowiedziała mi porod przed 15 stycznia.
Zas w aptece starsza babka za mna myslala ze nie slysze.... mowi...: "ale ciezarowka"


swoja droga czy mi sie wydaje czy LIVASTRID dawno nie bylo?
 
a mnie maz zarazil przeziebieniem :-( z oczu mi leci, mam katar pije wlasnie herbatke z miodem i cytrynka ale to nic nie pomaga, moja mala tak sie wygina ze nie idzie usiedziec w miejscu
 
reklama
Do góry