reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

a mi po tym sprzątaniu włączyły się skurcze.. leżę i błagam, żeby poczekał mały do 1 stycznia!
A co do potraw sylwestrowych macie może jakieś sprawdzone przepisy na coś prostego i np. na ciepło albo zimno? Bo ja będę robić gyrosa i sałatkę z tortellini, ananasem i selerem (P. ją uwielbia)
 
reklama
bakalia babci zdrówka dużo życzę! i oczywiście daj nam znać co wyniki pokazały!
i koniecznie wrzuć przepis na tą sałatkę! brzmi bardzo ciekawie!
anisia nie martw się kochana.. u mnie tak jak maluszek zaczął się wcześnie pchać to teraz mu się nie śpieszy :) ale mam postanowienie od 1stycznia wspomagać organizm by szybciej zacząć rodzić :) może Ty też skorzystaj z takiej metody :) a maluszek szybciej się pojawi po drugiej stronie
mnie też ludzie zaczynają męczyć telefonami :dry:
ooo asiuk Twój Jakubek się duży urodził.. to powiedz mi rozmiar ubranek 56 był na niego dobry? mój maluszek też się zapowiada dużą dzidzią :)
widzisz Kasiu mój synek posłuchał e-cioci hihi żeby nie wychodził zbyt wcześnie :) a co do seksiku to też chyba zacznę 1stycznia.. ale jakoś tak jak Tobie mi się nie chce :szok: nie zdawałam sobie sprawy że można być aż tak anty do seksiku nastawionym :p a mój mężulek się cieszy że w końcu coś będzie mógł podziałać hehe :p
Mami Kochana co się dzieje że podłamana jesteś? masz największego skarba przy sobie.. możesz go w końcu przytulać! ciesz sie tym!
Asteria nie załamuj się polską służbą zdrowia! uwierz u mnie jest o wiele wiele gorzej :)
 
Hej Kochane ja też postanowienie że od 1 stycznia wspomagam organizm do akcji porodowej ale nie wiem jakim sposobem bo seksik jak narazie nie skutkuje...:-D:szok: a sprzątanie czy chodzenie po schodach to chyba słabszy bodziec...:-D
 
fazerkam mialam 56 i ledwo położne zmieściły szkraba, wyglądał jak napakowany bobas:-D, ale po kilku dniach spadł fizjologicznie z wagi i jeszcze troche ponosił rozm 56. Ale teraz tak sobie myslę czy nie wezmę w razie co rozm 62 do szpitala:-D. Chociaż taki malec wyrwany z ciasnego brzuszka moze i dobrze czuje się w ciasnym ciuszku???

Mój klusek 4220 g 5 lat temu
 
Ostatnia edycja:
Hej. Ja w Sylwestra będę zajadać się kurczakiem z pieczarkami w cieście francuskim :happy2: Moja siostra go przywiezie, jeszcze nie próbowałam takiego dania, ale brzmi smacznie. Poza tym upiecze paszteciki drożdżowe z kapustą, a my z mamą będziemy robić warzywa gotowane z sosem czosnkowym i wymyślimy jeszcze jakieś sałatki (na Święta mieliśmy ananasowo-selerową, więc teraz jakieś inne będą).

Fiona, gratuluję udanej próby odwrócenia Twojego maleństwa :-D

Asiuk, może uda się przesunąć termin o "nie za długo". W każdym razie nie denerwuj się, bo może wszystko samo się rozwiąże. Czasem tak jest, że się martwimy, a problem sam się pomyśnie rozwiązuje.

Fazerka dobrze, że synek poczeka jeszcze trochę.

Ja miałam wczoraj wizytę, zaraz opiszę w odpowiednim wątku.

Miłego dnia!
 
Właśnie! Ciasto francuskie! Zastanawiałam się co mogę zrobić z kurczaka którego mam w zamrażarce.

Ja dziś upieke ciacho jakieś. I pomyśle o sałatce na jutro. Mielismy jutro siedzieć sami a przed chwila zapowiedziały się koleżanki z małżonkami i grami towarzyskimi:)
 
reklama
Przepis wrzucony, powiem Wam że ostatnio jadłam świetne ciasto ;D Napoleonek, ale z ciasta francuskiego właśnie - ciocia P. sama robi te ciasto i było przepyszne! Tylko to francuskie, krem i lukier.. mm! Mam zamiar wsiąść od niej przepis, bo naprawdę mnie ujęło ;)

A my teraz lecimy do moich rodziców po tatę, i do szpitala odwiedzić babcie.
PS. była dziś kolęda u moich rodziców, ksiądz poświęcił pokój mój gdzie będziemy z maluszkiem po urodzeniu przebywać ;D
 
Do góry