reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
No wziął baran tel do nas i jak cudem coś się zwolni to zadzwoni i będzie na cito :-/ A jak nie to przesune ten termin z 30-tego na później- jakby to później miało nie być nie wiadomo jak późno.
Chciałam tylko całą swoją uwage w tym trudnym napewno dla Jakubka momencie jemu poświęcić-ale coś mi się wydaje że po raz kolejny "zycie" pokazuje mi gdzie jest ziemia a ideały to między bajki. Zdaje się że to pierwsza LEKCJA nauki dzielenia się miłościa z dwójką dzieci a nie oczko w głowie jedynaczek:confused:.

Alka
a co zrobisz z golonek? Bo ja mam dwie łądniutkie w zamrażarce:-)

fazerkam- cudnie że dzidziuś taki pokorny, oby mu tak zostało po urodzeniu:-D
 
Witam :-)

Asiuk-
nie denrwuj sie. Moze zwolni sie wczesniej jakis termin, a moze troche pozniej zrobicie zabieg, jesli to nie jest takie pilne. A moze jeszcze cos innego wymyslisz :-) Glowa do gory!

Fazerka- ​super, ze wszystko dobrze i ze Maluszek taki grzeczny :-)
 
Witam:).
Fazerka- ale masz grzeczne dziecko, jeszcze w brzuszku a już mamusię posłuchało- tylko pozazdrościć:-).
Asiuk- ja myślę, że się wszystko samo ułoży i będziesz mogła skupić uwagę na Jakubku:)i że się dwie b.ważne rzeczy nie nałożą na siebie.trzymam za to kciuki.
Chcę się pochwalić, że A. dostał umowę na stałe- :happy2:.
 
Witam sie i ja
Nocka nieprzespana-tylko 4godziny snu. Nie moglam zasnac, a maly tak wojowal w brzuchu, ze az bolalo:baffled:
Mi tez goraco w nocy i spie przy otwartym oknie:sorry2:

Fazerkam-super ze Maxiu poczeka jeszcze chwilke
Asiuk-co za nieludzki lekarz!!!

A ja bylam dzis na wizycie z rana ale zaraz wszystko opisze w odpowiednim watku
 
Niki super wieści! :)
Anielka witaj w klubie, ja tak samo spać nie mogłam to moje dziecko jakieś nadpobudliwe.. tak mnie kopało że z bólu nie mogłam, moje żebra służą do odpychania się, a pęcherz to trampolina..
Asiuk - współczuje.. trzymam kciuki żeby szybciej się termin zwolnił.
Fazer - suuuuuuuper! To po sylwestrze już synek może szaleć ;D

Witajcie, dzisiejsza noc jest nie udana.. najpierw to dziecko mego męża mnie dręczyło w brzuchu jak ostatni tydzień siedział spokojnie tak go wczoraj coś wzięło i nawet P. mu tam tłumaczył że ma iść spać.., a później siku co chwila.. cudownie! Mam plan sprzątnąć w domu, ale co raz dalej mi to odchodzi.. ;D
 
reklama
Do góry