reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

iga-hehe a co będę dziecku narzucać;-).:-D.
bakaalia-mi jest tak od dłuższego czasu, A. mnie ciągle przykrywa, bo On pod kołdrą i kocem śpi, a mi duszno że się odkrywam.budzę się zlana potem.jak przy menopauzie chyba normalnie;-).te hormony w ciąży to maskara.
I ja też jak część z Was pisało, mam straszny apetyt.ciągle bym jadła i jadła, a słodkie to już w ogóle.Są takie chwile, że nic mi się nie chce jeść, ale to trwa ułamek sekundy i znowu coś wcinam nieświadomie, jak jakaś narkomanka:-D na głodzie
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja dzisiaj spakowałam torbę do szpitala. Miało być przed świętami, jest po świętach, ale nie ważne..
CO do teściowych, to ja mam całkowicie niewtrącającą się. Aż do przesady, można by pomyśleć, że jej nie zależy, że się nie interesuje. Ale cóż, jakoś mi to nie przeszkadza..
Asiuk, ale Ty masz umiejętności, fajnie takie cukierki robić:tak:. Swoją drogą ja też dziś cały dzień coś bym jadła
Fiona, super że się udało z ułożeniem dzidzi..:-). Mój gin. nic mi takiego nie proponował, więc nie wiem jak to się u mnie skończy:-(
Renna, trzymaj się dzielnie
Baakalia, mi tam nigdy nie jest zbyt ciepło, nawet z dużym brzuchem.

Dziś rano byłam na pobraniu krwi, w przychodni kolejka gigantyczna i okazuje się, że wyniki będę miała dopiero we wtorek, bo laboratorium w związku z Nowym Rokiem zamknięte. A ja w poniedziałek mam wizytę:baffled:
 
renna trzymaj się! oby jak najszybciej przestało boleć!
cukiereczek jedź na ip.. lepiej nie bagatelizować takiego opuchnięcia!
donia jak nóżka?
Fiona super że się udało przekręcić dzidzię ;-)


mam stresa związanego z jutrzejszą wizytą w szpitalu z moim ginem... mam nadzieję że nie zrobi jutro cc.. trzymajcie kciuki!
 
Fazerkamm - trzymam kciuki!!! nie daj się :-) styczeń ma być styczniem, daj znać szybko co i jak.

Matko to jest nie możliwe :-) spać mi się chce! wow! może prześpię dłużej jak 3 h ;-)

Mam dylemat bo zostaliśmy zaproszeni na sylwestra przez dwie pary tylko szkopuł tkwi w tym ze to kompletnie inny znajomi i teraz myślę co zrobić ... hm... przykro tak jednym odmówić no ale ja dwóch imprez nie obskoczę, nie wiem czy jedną dam radę a co dopiero dwie hi hi (muszę pomyśleć jak to rozwiązać co by się nikt nie obraził)
W ogóle planowaliśmy zostać w domu no ale pójdziemy skoro nas zapraszają bo miło, zrobię żarełko i pójdziemy obym tylko nie zaczęła im rodzić hi hi hi ale by mieli atrakcję ;-)

Zmykam bo oczka mi się kleją a u mnie to naprawdę cud :-) buziakiii i przespanej nocy.
 
Jezuuuuuu jaka jestem ZŁAAAAA:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Termin Jakubka operacji (pamiętacie migdałek) przesuniety na...uwaga 30 styczeń- zaraz kogoś pobiję, uduszę, zastrzelę, będę gryźć, krzyczeć:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Ja mam w jednym szpitalu rodzić a 30 km dalej w drugim mój pierworodny ma mieć operację???? w życiu!!!!!!! Cholerna służba zdrowia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
dzien dobry z rana spiochy:-p pezyjechala moja mama i tata:-):-):-) i przywiezli nam wozek :happy2::happy2: i pelno pysznosci mniam ale sie ciesze:-):-)

fazerka jeden dzien jak lekarz poczeka chyba nie zrobi roznicy albo?? pytam bo sie nie znam :-) ale trzymam kciuki :-)
asiuk a nie idzie porozmawiac z ordynatorem zeby jednak wczesniej zrobic op ??
 
niestety malutkans właśnie chodzimy prywatnie do tego ordynatora i wie baran że jestem na końcówce ciąży, no ale "przecież nie może nikogo wywalić z jego terminu". Normalnie płakać mi się chce:dry:. Przecież to najważniejsze wydarzenie w domu, pojawienie sie nowego członka rodziny, szczególnie dla takiego 5 latka i ja mam go wtedy wysłać na operację??? W życiu tego nie zrobię. Zapissaliśmy się na ten termin, ale nie puszcze go, nie wiem co zrobimy ale napewno sie na to nie zgodze. Zobacze jak potoczy się styczeń, ale czy nie można kurna "po ludzku" - normalnie nienawidze tego lekarza- "leczył" Jakuba od roku na ten migdał, zwlekał, zwlekał, nie chciał operować a teraz mu się zachciało w najmniej odpowiednim momencie- żebym miała kasę to bym zrobiła zabieg prywatnie i olała tego barana-ale to 1500zł plus potem wizyty każda po 100zł, a tu wydatki na drugie dziecko, na moje wizyty u gina..... kurde NO!:-(

"problem" też ze pediatra powiedziała żeby do czasu zabiegu Jakub nie chodził do przedszkola, bo "nigdy" go nie zoperujemy, jak on co tydzień-dwa łapie coś a to wyklucza operacje. A poza tym jak mam trzymać dziecko 2 mce w domu- to tak jak Wojtuś Asterii rozniesie mi dom, mnie i sam dostanie kociokwiku.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry .... przywitam się na szybko i lecę po golonki itp ....
asiuk co za burak ten pan doktor ..... kurcze mam nadzieję, że uda Ci się coś wymyśleć ...
 
reklama
dzień dobry kobitki :-)

muszę się pochwalić! mam bardzo grzecznego synka :-) posłuchał mamusię by się nie pchał na świat przed 2012 :-) tak jak wszystko szybko szło ku pojawieniu się małego na świecie przez ostatnie dni to jak go zaczęłam prosić by poczekał to zrozumiał :-D od tyg. czasu nic się nie zmieniło :-) kazał mi gin przyjść 5 stycznia :-) jak się wtedy nic nie będzie działo to wyznaczy termin cc a jak będzie coś widać że synuś się szykuje to tego dnia zrobi cc :-) jestem szczęśliwa :-) od 1 idą w ruch schody, gruntowne sprzątanko.. może i nawet seksik :-D

Asiuk kurczę nie ciekawa sytuacja.. a następny termin jak byś Jakubka umówiła to długo trzeba czekać?
malutkans lekarz był pewny po tym jak widział jak się mały spieszy że nie dotrzymam stycznia :-) a tu taką niespodziankę dzieciaczek zrobił :-D sam gin był zaskoczony :-D
 
Do góry