reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Donia dobrze, że mąż był przy Tobie! A jak się czujesz?
Co do staników do karmienia to ja wczoraj będąc na zakupach spożywczych z P. zaszłam na jedno stoisko i co? oczywiście małe rozmiary 80D wyglądało jak B - przynajmniej miły materiał.. no nie wiem czy ja znajdę coś, jedynie w sobotę jeszcze się rozejrzę;)
 
Donia -bidulko!!! mało Ci ciążowych dolegliwości?? Teraz coś zimnego na nóżkę.
Hmm. A może Ty specjalnie - taki chwyt - "boli noga to już innego bólu nie czuję":-p.
Ale to, że facet z własnej woli dokupił spineczki:szok: chyba Ci nie wierzę:-D - Słodkie!!!
A tak poza tym to mam identyczne kapcie:-)
 
dziękuję Dorotka, zaraz jakiś altacet przyłożę, i tak spać nie mogę a teraz jeszcze noga będzie mnie bolała :angry:
a spineczki rzeczywiście sam z siebie, ąz mi się ciepło zrobiło jak je przyniósł, pominę to że pewnie za jakieś 1,5r je użyjemy, mam nadzieję, że nie zgubię :-)

a kapcie z IKEA za 1,50 euro :-D fajne są, mąż ma granatowe, a mnie ten różyk zauroczył (nie bez powodu mówi się, że kobieta w ciązy to bezguście :-))

bakalia dobrze się czuję, na szczęście. A co do biustonoszy to ja też szukam, ale znalazłam tu tylko takie za 40 euro, lekka przesada :(. Poszukam jeszcze czegoś w marketach, czy tam też są wyprzedaże??? :-D
 
ooo Tysia to Ty nam lepiej nie opowiadaj jak Wy to mleczko robicie:-D. Znajoma raz była na "wycieczce" w fabryce dżemów i od tej pory nie tknie do ust:szok:, inna w fabryce soków i to samo- lepiej nie wiedzieć bo można zwariować.
Ja teraz najadam się cytrusów, czekolady i mleka, bo moze być tak że potem dłuuuugie miesiace nie będzie mi wolno tknąć.

Mój kuzyn pracował kiedyś na wakacjach w fabryce czipsów... Nie może na nie patrzeć do dziś :)



A ja w porownaniu do Was lubie posluchac roznych rad. Wiadomo- i tak zrobie jak uwazam, ale nie gniewam sie jak mi radza. Jednych rad poslucham, innych nie, ale zawsze mozna skorzystac z czegos :-) A mysle, ze kazdy chce dobrze :-)

Bo Ty, Melisa to taka strasznie dobra dusza jesteś, zauważyłam.

W zasadzie to ja słucham też tych rad, ale wypuszczam szybko drugim uchem. Choć słuchać ich nie lubię, tak jak Ty.
 
Donia - tak tak właśnie z IKEA,
ja sobie jeszcze dzisiaj kupiłam równie "bezgustne" skarpetki - jedne błękitne w motylki a drugie żółciutkie (jak kogel-mogel) w kropeczki i ze złotą nitką :-). Tak dziwaczne że aż słodkie. Ale co tam - w kozakach nikt nie widzi a humor poprawiają,
 
eee Alka ja myślałam że już wrócisz z zakupów, bo strasznie jestem ciekawa czy dostaniesz jakiś fajny biustonosz, a Ty dopiero idziesz:confused:.
hehe asiuk bo ja za stanikiem łaziłam wcześniej, a teraz to byłam w galerii handlowej ... synek dostał bluzę i koszulkę, mamusia dostała tunikę na sylwka i kilka bluzek takich na "po ciąży" :-D a tatuś dostał paragon - średnio się ucieszył .... dziwne co ...??
stanika jakby co nie kupiłam, bo w tych sklepach co byłam mieli tylko bez fiszbin.... a ja chcę z fiszbinkami.... jutro skoczę do h&m i może tam kupię ....

donia
bidulko uważaj na siebie!!!!!!


ja byłam teraz jeszcze u kumpeli na herbatce - ona ma termin na drugą połowę stycznia więc wiadomo, że tematem były mleczka, ciuszki, dolegliwości :DDD ale w sumie było miło
 
reklama
Do góry