reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Witajcie, my właśnie wybieramy się na gościnę do wujostwa P. także pewnie dopiero wieczorem wrócimy ;)
Oczywiście ja już ubrana a P. w dresach i gra w PS2 na dodatek.. (facet!!!!), mały dziś mniej ruchliwy.. co mnie dziwi, bo od dłuższego czasu tak nie było! Chyba też zmęczył się tymi świętami.. Pogoda dobijająca za oknem, ale jakoś dajemy radę dobrym nastrojem ;)
Mam nadzieje, że już wszystkie dotrwamy do stycznia! :)

Gabryś współczuje!
Fiona to super, że Mikołaj pamiętał i o Remiku ;D
 
Gabryś...ja Cię rozumiem...mnie ciążą dobija, ale od jakiś 3 miesięcy:D czuję się wielka, chodzę jak kaczka i mam wrażenie, że Hanka mi zaraz między nogami wypadnie:D:D:D

ja ostatnio też śpię fatalnie...w nocy budzę się co chwilkę...masakra....ale jeszcze jakieś 5 tygodni męki i czeka mnie nagroda:D:D:D

Bakalia
...powiem Ci, że u mnie Hanka spokojna już prawie od tygodnia...rusza się...nawet wieczorami ma swój czas i przez chwilę łobuzuje, ale już ogólnie spokojniutka się zrobiła...i to tak z dnia na dzień...we wtorek szalała jeszcze, a od środy spokój...ale ponoć to normalne:) ciasto i dziecko zbiera siły na poród;)
 
A ja pierwsze słyszę o tym, że seks w 9 miesiącu ciąży szkodzi na główkę dziecka. Do tej pory każdy lekarz mówił raczej o tym, że może to wywołać przedwczesny poród, niż zaszkodzić dziecku.

Seks podczas ci��y > Ci��a i por�d


My ze Strzygą, jako że wybił już 37 tydzień, wróciliśmy do "harcowania".
 
Ostatnia edycja:
ja słyszałam, że seks w końcówce ciąży jest tylko niewskazany jak czop odpadnie..bo ponoć czop ochrania przed wejściem jakiegoś świństwa (bakterii, wirusów, grzybów)
 
A od nas niedawno goście po 2 dniach pojechali...troche ciszy. Mały spi ale jak wstanie ruszamy do teściów i pradziadków na obiad.
Mnie jakiś power roznosi...maly tak wariuje całe Święta, ze szok :)


Garyś- sorry ale niezłą ściemę Ci lekarz sprzedal.
 
reklama
Gabrys- ordynator Ujastka nazywa sie dr Leszek Juszczyk. Tu masz wszystkie informacje o dniach i godzinach przyjec i o nr telefonu Ginekolog Leszek Juszczyk - GinWeb.pl. Wiem, ze wizyta z usg kosztuje ok. 180-200zl. Przyjmuje na os. Oswiecenia i na ul. Kobierzyskiej :-) A czemu akurat do Niego chcesz isc?
Opinie o nim sa rozne. Poczytaj sobie na stronie Leszek Juszczyk opinie, ginekolog Kraków - ZnanyLekarz.pl. Ja osobiscie Go nie znam. Pozdrawiam i zycze poprawy nastroju i samopoczucia :-) Jakbys miala jeszcze jakies pytania, pisz :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry