reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

kurde, to ja juz nie wiem .. lekarz powiedzial mi, że szyjka nie jest długa ( choc ze jakas mega krotka tez nie wspominal), i że dzidzia jest nisko, i podczas normalnego stosunku glowka dziecka sie odsuwa, a teraz nie odsunelaby sie juz i dostawałaby po głowie .. :confused: od tego czasu nie wspolzyjemy no bo skoro tak powiedzial, to wiadomo - nie chce zrobic jej krzywdy, zarówno jak i A. :confused:


Melisa - hm, ktos mi powiedzial, ze jak nie jestem z krk, chce rodzic w ujastku, to lepiej byc na choc jednej wizycie u ginekolga stamtad, bo wtedy ' lepiej patrza' na ciebie .. :sorry: a znasz jakiegos fajnego ginekologa z Ujastka?
 
reklama
Ja tam nie wiem co z seksem w końcówce ciąży:) ale czytałam, że dziecko chroni pęcherz płodowy i nic mu się nie stanie w trakcie;) O tym, że dostanie po głowie też pierwszy raz słyszę:-D
Ja się objadam sernikiem babci:) mhm kocham to ! :-)
 
Gabrys- ja chodzilam na prywatne wizyty do dr. Grazyny Komnaty-Gajdy. I Ona bedzie mi tutaj robic cc. jesli o mnie chodzi to jest bardzo mila. Czytalam duzo opinii na internecie o roznych lekarzach z Ujastka i tak droga wyboru wybralam Ja. Ale nie lubie nikomu kogos polecac, bo Tobie moze akurat nieodpowiadac. Jak dla mnie bardzo w porzadku Babeczka.

Ale leza tu ze mna Dziewczyny, ktore nie sa z Krakowa i nie mialy tutaj lekarza prowadzacego i normalnie Je przyjeli i sa traktowane ok. Ale tez czytalam takie opinie jak Ty :-)

A teraz tutaj w Ujastku jest oferta, ze dla kobiet rodzacych w tym szpitalu pobranie komorek macierzystych z krwi pepowinowej kosztuje 600zl. A rok przechowywania 400zl. Wydaje mi sie, ze to niedrogo i myslimy z Mezem nad tym. Jak myslicie? Ile Wy placicie za pobranie?
 
Swoją drogą, tak myślę, co lekarz to inna praktyka;) Mój wręcz zachęcał mnie do seksu w ciąży, w ramach lepszego samopoczucia:-) Ale ze względu na ciągłe infekcje i totalny brak ochoty, wierna jestem celibatowi:-D
Tak samo podchodzi do wielu innych spraw: skurcze- ee jak nie za często, to nie ma co się martwić. Podwyższone tętno dziecka- problem jak długo się utrzymuje;]
Ale jeszcze żyję:-)
Więc każdy lekarz ma swoją fazę na dolegliwości ciążowe, na opinie na temat seksu i wielu innych:)
 
hej
nie doczytam was juz za chiny.
dziękuje wam wszystkim za gratulacje i życzenia.
u nas jest wszystko dobrze. próbujemy załapać rytm i jakoś sie zorganizować.
Danielek pomylił dzień z nocą i w dzień śpi jak susełek nocą cycujemy sie co godzinę. Marcelek troszkę bardziej hałaśliwy i wymagający uwagi.
wstawiłam kilka fotek.
trzymam kiuki za was i wasze pociechy.
 
Melisa za taką kwotę nawet bym się nie zastanawiała nad krwią pępowinową
bo jak ja patrzyłam kszałtowało się to tak:
Opłaty jednorazowe:


  • Opłata wstępna - wnoszona przed porodem, wynosząca 600 zł.
  • Opłata podstawowa - wnoszona do 2 tygodni po porodzie , wynosząca w aktualnej promocji 1690 zł.

Opłata za przechowywanie:

  • Opłata abonamentowa – pierwsza wnoszona po roku od narodzin (kolejne co rok) wynosząca 430 zł dla Kasety Standard lub 495 zł dla Kasety Plus.
 
Ostatnia edycja:
Gabryś, o tym Juszczyku faktycznie są rózne opinie, myslę też że jedna wizyta to nic nie zmieni, tak jak pisze Melisa, dziewczyny spoza Krakowa nie mają problemu z dostaniem się, no chyba że jest przepełnienie to mogą odesłać, albo ma to znaczenie przy cc, żeby dany lekarz Ci zrobił. Ja mam dr Tamarę Wilk z ujastka, prowadzi już moją drugą ciązę i jestem zadowolona.

Maryś, fajnie Ci że w domu z dziećmi, swoją drogą ładni chłopcy z Twoich synków.

Anastazzja, dobrze że twardo stawiasz sprawę:-)

Fiona, dobrze że Mikołaj przyniósł trafione prezenty.

Melisa, myslę o Tobie w te Święta, cieszę się że dobry nastrój Cię nie opuszcza. Chyba jednak się spotkamy:-)

Ja też jestem jakaś ciężka, chyba im więcej odpoczywam, tym gorzej zaczynam funkcjonować, jeszcze do tego gardło mnie boli i katar mam, mam nadzieję że się zdążę wyleczyć. Dzisiaj przyjechali jednak moi rodzice na parę godzin i było super, trochę się rozerwaliśmy, zwłaszcza Mati.
 
reklama
Gabrys- ja chodzilam na prywatne wizyty do dr. Grazyny Komnaty-Gajdy. I Ona bedzie mi tutaj robic cc. jesli o mnie chodzi to jest bardzo mila. Czytalam duzo opinii na internecie o roznych lekarzach z Ujastka i tak droga wyboru wybralam Ja. Ale nie lubie nikomu kogos polecac, bo Tobie moze akurat nieodpowiadac. Jak dla mnie bardzo w porzadku Babeczka.

Ale leza tu ze mna Dziewczyny, ktore nie sa z Krakowa i nie mialy tutaj lekarza prowadzacego i normalnie Je przyjeli i sa traktowane ok. Ale tez czytalam takie opinie jak Ty :-)

A teraz tutaj w Ujastku jest oferta, ze dla kobiet rodzacych w tym szpitalu pobranie komorek macierzystych z krwi pepowinowej kosztuje 600zl. A rok przechowywania 400zl. Wydaje mi sie, ze to niedrogo i myslimy z Mezem nad tym. Jak myslicie? Ile Wy placicie za pobranie?
a mozna jakis numer tel do niej, albo gdzie przyjmuje? :tak:
 
Do góry