reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Anastazja - niestety, rodzinie zazwyczaj ciężko przetłumaczyć...

P. stwierdził, że ma dość moich humorów i mam natychmiast zacząć rodzić, bo im szybciej urodzę, tym szybciej mi zejdą ciążowe hormony i tym szybciej przestanie mieć w domu chodzącą bombe zegarową. Tak więc walczę na dwa fronty - z Tatą-Wywoływaczem i Synkiem-Niecierpliwusem. Trzymajcie za mnie kciuki w tej nierównej walce, Dziewczyny :p
 
reklama
Strzyga... mam nadzieję, że jednak rodzina P. zrozumie:):) bo to dobrzy ludzie i dlatego nie chcę kwasów:D ale o swoje zasady będę walczyć jak lew:p:p swoją drogą przekroczyłaś 37 tydzień:p więc młody może się pojawić w każdej chwili:D

a mi zostaje jeszcze 35 dni do końca:p

P. na święta kupił mi masażery....jeeeeny..kocham go za to!!!!
 
Nie wiem, co zrobić, bo mam zwolnienie do 28.12 a 2.01 mam się stawić do szpitala na cesarkę i nie wiem, czy iść po zwolnienie na te 4 dni czy powiedzieć w pracy, żeby mi już macierzyński wpisali? Co radzicie?

ja nawet jakby to miałobyć na 2-3 dni wolałabym zwolnienie, szkoda byłoby mi macierzyńskiego, później kazdy dzień z maleństwem to dużo
 
Miłego dzionka
wpychają we mnie jedzenie, żeby się niby nie zmarnowało. Spać coś nie mogłam w nocy i już jestem zmęczona tymi Świętami. Wróciłabym już do naszego mieszkania i leżałabym plackiem. Brzydka pogoda, ciemno, pochmurno jest jakoś.
Fajny prezent dostaliśmy od Teściów aparat, żebyśmy mogli maluszkowi zdjęcia robić. Trzeba tylko kartę pamięci dokupić.
Ale Mami się doczekać nie mogła i się doczekała swojego prezentu.
 
hej
Ja tylko na chwile
Ch_aga- ale nas zaskoczylas- Gratuluje!!!

Do mnie przylecial brat na swieta i zrobil nam niespodzianke. I nie mamy sie czasu ponudzic:-p

Pozdrawiam Was Wszystkie! Milego dnia!!!:-)
 
hej laski, wczorajszy wieczór i noc byly chyba najgorsze w ciagu tych 9 miesiecy ..
Mała tak uciska mi prawa strone brzucha, ze zwijam sie z bólu rusza sie non stop .. brzuch ciagle mi twardniał..
krzyże bola tak jakby ktos połamał mi kregosłup, nie moge sie przełozyc z boku na bok bo umieram z bolu ..
boli mnie w kroku, pachwiny, uda.. nie wiem co jest grane, ale jestem okropnie zmeczona tym wszystkim .. :-:)-(


Mami - gratuluje, i ogromnie ci zazdroszcze!!

edit : dziewczyny z krakowa - orientuje sie ktoras moze gdzie zdobede nr do ordynatora Ujastka? chce sie umowic na wizyte, a nie wiem nawet jak sie nazywa, a co dopiero nr tel, gdzie przyjmuje, i czy jest wporzadku? ;-)
 
Gabryś - na pocieszenie - miniona noc dla mnie również była najgorszą. Prawie nic nie zjadłam w ciągu dnia a brzuch cały dzień miałam wielki i męczyło mnie uczucie przeżarcia. Nawet nie przejedzenia, ale przeżarcia właśnie.
 
reklama
Witajcie kobitki w swiateczny poniedziałek....
Swietna u nas pogoda chodzimy w swetrach.Dzis na obiadek sa pierogi ruskie mmmm.

Mikołaj nam przyniusł wozek dla Remika dla mnie buty i kasiorke.
 
Do góry