reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Witajcie laski
Właśnie wróciliśmy do domku po świętach - NARESZCIE!!!!
Nawet nie próbuję Was nadrabiać - sądziłam, że skoro święta to postów będzie mniej ale i tak naprodukowałyście :-D
Czy oprócz Emilki, którą Mami postanowiła jednak wypuścić na święta wydarzyło się coś ciekawego???
oooo właśnie doczytałam, że jeszcze ch_aga trzymała swój poród w tajemnicy hihi gratulacje

Meliska jak Ci tam???

kurde mega zmęczyły mnie te święta - wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :)
 
Ostatnia edycja:
Tysia, bez przesady. Są święta i rzadko tu zaglądamy.

A tu: Styczeń 2012 masz wszystkie wątki, nasze zdjęcia, zdjęcia pociech, zdjęcia brzuszków, zakupy, kącik dziecka, zachciewanki, bóle, dolegliwości, sos sms....wszystko.
 
dla mnie mogloby nie byc swiat, fajnie macie ze spedzacie je z rodzinami :-( ja zostalam tu sama (maz i dzidzius w brzuszku) oraz 2 psiaki i tyle, swieta smutne brak moich rodzicow a z tesciami jakos nie mam kontaktu odizolowali sie ode mnie, zawsze jakies fochy ale co tam...
 
reklama
Alka:) fajnie, że już jesteś:):) torbą już spakowana do szpitala?:D:D

a my już po wizytacji:p miło było, ale dobrze,że wszyscy już poszli:p bo zmęczona jestem:D teraz siedzę i się masuję masażerem....jeeeny...jeśli któraś bolą plecy to szczerze polecam...:):):) piję sobie soczek z pomarańczy (świeży..tatuś mi przywiózł:D:D), bo jakieś katarzysko i kaszel mnie trzyma..

Maryś:) super, że już w domu:) fajnie macie;) mały się przystosuje:) a Marcelek pewnie zazdrosny:) przystojniaki z tych Twoich chłopaków:) szczególnie podoba mi się to zdjęcie z Waszą trójką:) szczęśliwa rodzinka:)

chwaliłam się, że spakowałam torbę do szpitala???:):):) a nawet dwie...jak poleciałam z listy z neta to normalnie tyle się tego nazbierało, że szok...i postanowiłam rozłożyć to na dwie torby:) jedną do szpitala, a drugą na wyjście:):) w sumie najwięcej zajęty pieluchy, wkładki, podkłady, chusteczki nawilżane i te inne "pierdoły":) teraz to mogę już rodzić:D:D

MIA!! 3mam kciuki!!! mam nadzieję, że szybko pójdzie!!!:D:D:D

ejjj...dziewczyny..jak tak się będziecie szybko rozpakowywać to żadna na styczeń nie zostanie poza Alką, Marcią i mną:D
 
Ostatnia edycja:
Do góry