reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witajcie

Melisa no i fjanie, ze nie smęcisz , ze musisz siedziec w szpitalu. Jak trzeba to trzeba :)))) Buziaki dla Ciebie i niech czas Ci szybko leci

Wiadomosc dnia moja przyjaciolka urodziła dzisiaj. Chodziła na badania do ordynatora....był siusiak. Miał być Jakub...jest MAJKA- ale szok co? jadę do kruszynki na chwilę bo w Święta nie ma jak. Nie moge przestac o tym mysleć...nie mozna byc pewnym do końca :)

Laseczki Wam wszystkim Zdrowych i Radosnych Świąt. W dwupaczku. Pociagnijmy do stycznia :)
A mamusiom rozpakowanym i ich dzieciaczkom dużo spokoju :)))
 
reklama
Witajcie


Wiadomosc dnia moja przyjaciolka urodziła dzisiaj. Chodziła na badania do ordynatora....był siusiak. Miał być Jakub...jest MAJKA- ale szok co? jadę do kruszynki na chwilę bo w Święta nie ma jak. Nie moge przestac o tym mysleć...nie mozna byc pewnym do końca :)
oj tak,zdarza się jakoś często ostatnio :) u mnie też jest taki przypadek. dwa tygodnie temu żona znajomego urodziła. syn na 100% i co? wyszła dziewuszka :)
 
mam nadzieję że u mnie jednak będzie synek! :-) chyba żaden z lekarzy się nie pomylił.. zresztą widziałam siusiaka na usg 4d ... ale czy oby na pewno to był siusiak?? hihi :-D
 
dziewczyny nawet nie piszcie o tych pomyłkach, bo u nas to będzie śmiechu.. ja mam wszystko dla chłopca xD tzn, pierwsze ciuszki na kilka miesięcy to może nawet dziewczynka nosić.. ale dostałam od siostry prawie nowe ciuszki do drugiego roku życia i wszystkie chłopięce xD O, to by był ubaw xD ;D
fazerkam
ja też widziałam siusiaka.. ;D
 
Ja bym się miło zaskoczyła gdyby, to dziewczynka się okazała:-) Mamusia byłaby dumna, ale już przywykłam do myśli, że będzie synek mamusi:-)
A ja zrobiłam galaretkę z kurczakiem i śledzie. Modlę się nad tą galaretką, bo nie wiem czy dobrze żelatynę dałam, pierwszy raz robię. A tak mi się chce jej jeść:-) Najwyżej jak nie wyjdzie to rosół będzie:D haha
 
Hej, ja też nie wiem czy przed Świętami będę miała możliwość wejść na forum, więc już dziś Życzę Wam zdrowych, wesołych, spokojnych Świąt! Mamusiom, które już urodziły - niech Wasze dzieci dają Wam wiele radości (codziennie coraz więcej), a przyszłym mamusiom życzę dużo kopniaczków (niezbyt bolesnych :-D ) od naszych kochanych Serduszek w brzuszkach i samych szczęśliwych rozwiązań!

zyczenia.JPG
 
reklama
Alka aleś mnie rozbawiła tą piosenką:) w liceum mój chór to śpiewał a ja zaczynałam sama i właśnie sobie przypomniałam jakiego miałam stresa wtedy:D aż miło się zrobiło:)
 
Do góry