reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Myszka- nie, ja nie pisze, ze jest zle. Ogolnie jest ok. Ja nie narzekam. Jak dla mnie jest ok :-) Opisalam tylko ten wczorajszy przypadek, bo ta Dziewczyna jeszcze roche i by przy nas urodzila :-)
Dzis mamy nowa- jest w 41 tyg. ciazy i nie moze urodzic. Miala kroplowke na wywolanie, miala po nich jakies skurcze, ale malo co. Jesli do jutra nie urodzi, znow beda jej wywolywac.
I mam jeszcze na sali Dziewczyne z blizniakami :-) Tylko, ze jeden ma wade serduszka i musi zaraz po porodzie byc operowany. Bedzie miala cc 27grudnia.

Ogolnie na sali jest przyjemnie, Dziewczyny fajne, mamy telewizor, internet. Szkoda tylko tych Swiat, no ale za rok znow bede i za dwa i za trzy i to juz z Milenka :-) A Swieta zrobimy sobie w styczniu. jak wroce na mieszkanie, przyjedzie Rodzinka, bedzie choinka i bedziemy swietowac i oblewac i bedzie nas juz wiecej :-)

Nie daja mi zadnych lekow jak narazie. Mam 2 razy dziennie ktg, lekarz powiedzial, ze jak ktg wychodzi dobrze, to znaczy, ze z Dzieciaczkiem wszystko dobrze i ze sie Mala dobrze czuje. A jakby na ktg cos wyszlo, to zrobia mi usg i zobacza co sie dzieje. Ale jest wszystko dobrze :-) :-) :-) Zobaczymy tylko, co jutro z tym cukrem. Ale lekarz mowi, zebym sie nie denerwowala.
 
reklama
Wczoraj moja znajoma, która termin miałą wyznaczony 3 dni po mnie trafiła do szpitala:) Miała rutynową wizytę u gina jak co miesiąc. Tamten ją bada, po czym stwierdza rozwarcie, ponoc całkiem spore i nakazuje jechać na IP, no i mieli wywoływać poród. Dziecko waży 3500 także nic już nie wstrzymują. Ciekawa jestem jak sobie radzą ale poczekam aż sama napisze:)
 
KTG wyszło dziś bdb i mam się zgłosić 27.12. na wizytę kontrolną. Idę gotować kapustę z grzybami taką wigilijną bez mięsa.

Jak obyczaj stary każe,
według ojców naszej wiary,
pragnę złożyć Wam życzenia
w dzień Bożego Narodzenia.
Niech ta gwiazdka betlejemska,
która świeci nam o zmroku,
doprowadzi Was do szczęścia
w nadchodzącym Nowym Roku.
Aby nasze maleństwa zdrowo
przyszły na świat i ładnie się chowały.:-)
ADAK
 
uff! zrobiłam sałatkę warzywną, pomogłam przy robieniu ciasta z kremem i brzoskwiniami, byłam na poczcie wysłać list, w Biedronce po kilka rzeczy i padam.. cały czas krocze mnie boli jak chodzę, bolą mnie ramiona od obierania wszystkiego i na dodatek mam zgagę (pomimo tego, że brzuch się obniżył) i trochę kuje mnie brzuch. Chyba się przesiliłam.. więc dziś już nic nie robię - nawet nie ma co robić. Teraz leże i chyba nie długo się zdrzemnę..
Melisa najważniejsze, że czujecie się z Malutką dobrze i że szpital Ci odpowiada :)
Strzyga
widzę P. przejął inicjatywę w wywoływaniu synka na świat ;D
Gabryś gratuluję! Ja w ogóle pierwszy raz słyszę o takim konkursie ;d
 
Bakalia - ano przejął. Niestety, chęci duże, możliwości małe - chyba przyjdzie nam z bólem czekać na zakończenie połogu... :/

Ja dziś eksperymentuję i robię zupę cebulową. Nigdy nie jadłam. Kolega, jak mu się pochwaliłam zrobił "fuuuuj", także ciekawe co z tego będzie :)
A wieczorem może będzie choinka :)
 
reklama
Do góry