reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

reklama
Ewelina a czemu piszesz, ze masz schizę przez "tą pępowinę"?
.

przez to ze ma szyjkę owinięta pępowiną to jak mniej czuje ruchy zastanawiam się czy coś jest nie tak. Na szczęście moje dziecko jest dziś takie fajne i nie chce chyba mamusi denerwowac i duzo go czuję. ale ogólnie już moje schizy z pępowiną mijają, bo tak jak kiedyś pisałysmy na forum, ze na nfz często nie robią usg przed porodem i kobiety rodzą i często dziecko jest owinięte i wszystko dobrze sie kończy. A ja jeśli chodzi o poród moge byc spokojna bo będe miała cc
 
Hej Dziewczynki witam
Melisa Kochana jak przepływy są prawidłowe i narządy wewnętrzne symetryczne, niepowiększone, to wszystko będzie dobrze. Ty drobnej budowy jesteś i Malutka może ma urodę po Tobie. Po porodzie pewnie szybciutko nabierze ciałka. Trzymam kciuki za Was i dobrze, że Rodzinka Ciebie odwiedza i masz Tv i neta, to nie będziesz się tak nudziła:-).

Citronka fajnie, że już w domku jesteście.

Ewelina a czemu piszesz, ze masz schizę przez "tą pępowinę"?

Adak
jak po wizycie, jak ktg? Mam nadzieję, że Was nie zatrzymali w szpitalu.

Anisia ja mam podwyższone ciśnienie ostatnio i jest mi duszno a w nocy się pocę jakoś tu przy szyi.
Moje KTG dziś bdb ale pewnie po 27.12. wsadzą mnie do szpitala ze względu na cukier i to podwyższone tętno mojej kruszynki.
Co zaś tyczy się pępowiny to podobno póki jest maleństwo w brzuchu to pępowina nieprzeszkadza maluchowi.
Melisa - Jak mała ma dobre wyniki to jeszcze ma czas i na pewno podrośnie. :-)

Na ciśnienie trzeba uważać, dziś w szpitalu była dziewczyna która miała 150 na 100 i starali się jej zbić bo jak nie to mieli ją przyjąć na patologię ciąży.
 
adak niestety jak dziecko jest bardzo owinięte to może dojść do niedotlenienia ale prawda tak jak piszesz, ze w brzuchu nie jest takie groźna a czasem nawet każą rodzić sn przy owinięciu pępowina jak tętno jest ok:szok:jak wsadzą Cie do szpitala na pewno będziesz czuła się bezpiecznie i fajnie, ze po świętach dopiero
 
Mami kochana nie smutaj się ... Rodzinka fakt, daleko... ale dzidziuś jak blisko .... Ciesz się kopniakami, za rok już na pewno samotność Cię nie dopadnie bo dzidziolki skutecznie będą wypełniać nam pustkę :)
 
Ewelina...ehhh..to będziemy razem schizować:D mnie wczoraj przeraziła teściowa jak jej powiedziałam, że Hania od dwóch dni strasznie leniwa jest, bo ta stwierdziła, że może poród już w niedługo...bo dzieci się wyciszają i zbierają siłę ponoć...na co oboje z P. zrobiliśmy WIEEEEEEELKIE oczy:D:D:D oczywiście ze strachu, że to JUUUUŻ:D

ejjj...dziewczyny..nie mówcie o tej płci:D bo jak u mnie jednak będzie Stachu to w sukienkach i różach chyba będzie chodził:D:D:D

swoją drogą Hania jest dość mała, bo waży 2 kilo...ja prałam ciuszki przede wszystkim 62 i tylko kilka 56... (ale te 56 też mam, ale stwierdziłam, że za małe będą) i teraz nie wiem czy doprać??? bo jak Hania się taka mała urodzi;>
 
Ostatnia edycja:
Ja wogole nie mam ciuszków na 56:-) Mnie to raczej nie grozi bo już 3600 wazy, ale przy Matim też nie miałam i przez jakiś czas po prostu zawijaliśmy, ale taki smyk tak szybko rośnie, że zaraz 68 trzeba było kupować.
 
Mnie kochane nie będzie w święta przed kompem, więc już dziś składam Wam życzonka!

[h=4]Jak obyczaj każe stary, według ojców naszych wiary, chcę dziś złożyć Wam życzenia, z dniem Bożego Narodzenia. Niech ta gwiazdka Betlejemska, która wschodzi tuż po zmroku, da Wam szczęście i pomyślność W nadchodzącym Nowym Roku.. By Wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało, byście zawsze byli zdrowi, by problemy były z głowy, by się wiodło znakomicie, by wesołe było życie![/h]
 
reklama
boze_narodzenie

Wszystkiego najlepszego z okazji Swiat Bozego Narodzenia!


 
Do góry