reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Hej Dziewczynki Brzuchatki
Ja wczoraj ostatnie zakupy niby do jednego sklepu a zeszło nam 4 godz, obiad na mieście i do domu brać się za gotowanie
z córką upiekłyśmy ciasteczka cynamonowe i roladę z makiem,bigos nastawiony, choinka doubierana bo jakaś łysa była i K zrobił stolik pod nią i teraz mi się podoba a póżniej padłam. nawet nie miałąm siły kompa odpalić ale z rana szybko wstałam i nadrobiłam zaraz biorę się za robotę i chyba jutro dopiero Was nadrobię
Melisa trzymam kciuki za Was
 
Witajcie, ja wczoraj położyłam się ok.23 spać a od 3:48 już nie śpię.. obudził mnie głód, potem i tak zasnąć nie mogłam a jak na zegarku wybiła 5:50 to mi się spać zachciało, ale akurat wstać musiałam żeby na pociąg zdążyć.. i tak oto dziś się nie wyspałam. Ale jestem już u rodziców, później będę piec ciasto z mamą i robić sałatkę. Jutro P. przyjedzie do moich rodziców i zostaniemy już na kolacji, potem do jego rodziców jedziemy (czyli wracamy do siebie do domu) i tak nam zleci cała Wigilia ;)
 
Melisa,
szkoda, że święta w szpitalu, ale mnie się wydaje, że sama jesteś drobna, tak więc i Twoja córcia wielka nie będzie.
Pozostałe dziewczyny pozdrawiam i biorę się za pieczenie sernika. uff...
 
Melisa aż się przestraszyłam w pierwszej sekundzie, że zaczęłaś rodzić. szkoda że świeta i sylwester w szpitalu, ale lepiej być od kontrolą. Z wagą to ostatnio rozmawiałam z moim ginem, bo mój Jakub miał 4220 jak sie urodził a wg usg różni lekarze dawali mu max 3900. No i teraz lekarz też mówi że "coś" taki spory dzidziul a ja drobna, mężul drobny, babcie też, cukrzycy nie mam nie wiadomo skąd takie monstra:-p. No ale mówił gin że usg nie da sie określić dokładnie wagi a błąd pomiaru wynosi nawet 500g. Poza tym mój Kubula urodziół się taki wielgasny a potem tak spadał że był na samym dole normy centylowej az do dziś :-p. Także nie martw się jak wszystko inne ok to super. trzymajcie się w dwupaku do 5 stycznia, a nawet jak coś to masz cc w każdej chwili bezpiecznie-to najważniejsze.
 
Witajcie dziewczynki!

Melisa nie martw się jeśli Mała przybywa regularnie chociaż po kilkadziesiąt gramów co wizytę to jest oki, a usg pokazuje wagę dziecka a zależności od chwilowego jego położenia z błędem + lub - około 400 gram... życzę spokojnego pobytu w szpitalu i bezbolesnego rozwiązania... trzymajcie się cieplutko :)

a mnie boli zrost po ostatnim cc... trzymajcie kciuki żeby wytrzymał do 1 stycznia:) nie dziękuję :)
 
hej dziewczyny ja znow do was z prosba aby nie wpisywac komentarzy w watku sms sos bo jak czlowiek z ranca wchodzi i widzi pogrubiony ten napis to schizy dostaje ze odrazu na kibel mi sie zachciewa hehee :/ no a teraz lece was nadrobic ... milego dnia ... melisko trzymajcie sie i niech malenka rosnie szybciutko:*
 
Witam z rana :-)

Od 6 ciezko bylo spac, bo ciagle ktos przychodzil- to temperatura, to cisnienie itp. O 8 bylo sniadanie, ale zeby to dobre bylo to bym nie powiedziala...
Zupa mleczna z owsianka zimna i wogole nie zjadlam,
5 kromek weka i 3 plasterki sera :-) I kawa Inka.

Dobrze, ze jest tu bufet i bardo dobre jedzonko, rozne dania na cieplo, na zimno, ciasta, jogurty, drozdzowki to mozna sobie pojesc :-)

O 10 wizyta lekarska i ktg :-) Badania ok, tylko wyszedl mi cukier w moczu. I jutro mi zrobia test obciazenia glukoza, bo nawet teraz moze wyniknac cukrzyca ciazowa.

Wogole to wczoraj przywizli nam na sale Dziewczyne w 35 tc, co jej wody odeszly. I powiedzieli Jej, ze moze tak sobie lezec na sali az do 39tc, bo nic sie nie dzieje. A ona, ze ma skurcze. Oni na to nic, podlaczyli Jej ktg i tyle. Ona juz nie mogla wytrzymac, a oni nie reagowali... I prawie urodzila u nas na sali, juz glowka byla w kanale rodnym i szybko na wozek i na porodowke i urodzila :-)

Pozdrowionka :-)
 
reklama
Witam z rana :-)

Od 6 ciezko bylo spac, bo ciagle ktos przychodzil- to temperatura, to cisnienie itp. O 8 bylo sniadanie, ale zeby to dobre bylo to bym nie powiedziala...
Zupa mleczna z owsianka zimna i wogole nie zjadlam,
5 kromek weka i 3 plasterki sera :-) I kawa Inka.

Dobrze, ze jest tu bufet i bardo dobre jedzonko, rozne dania na cieplo, na zimno, ciasta, jogurty, drozdzowki to mozna sobie pojesc :-)

O 10 wizyta lekarska i ktg :-) Badania ok, tylko wyszedl mi cukier w moczu. I jutro mi zrobia test obciazenia glukoza, bo nawet teraz moze wyniknac cukrzyca ciazowa.

Wogole to wczoraj przywizli nam na sale Dziewczyne w 35 tc, co jej wody odeszly. I powiedzieli Jej, ze moze tak sobie lezec na sali az do 39tc, bo nic sie nie dzieje. A ona, ze ma skurcze. Oni na to nic, podlaczyli Jej ktg i tyle. Ona juz nie mogla wytrzymac, a oni nie reagowali... I prawie urodzila u nas na sali, juz glowka byla w kanale rodnym i szybko na wozek i na porodowke i urodzila :-)

Pozdrowionka :-)

Hej Melisa, nie zazdroszczę pobytu w szpitalu ale najważniejsze dobro Milenki.

Trochę mnie przeraziło co napisałaś o tym co działo się na sali-jesteś pewna że wybrałaś dobry szpital?
 
Do góry