reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

iga ja jako, że to mój pierwszy poród, to choć jestem bardzo mądra w tym temacie;) i wiedzę teoretyczną mam w małym palcu to pewnie pojadę jakieś 40godz przed czasem :-)
co do zimy to u nas leży śnieg, choć to podobno chwilowy stan


Dobranocka laski
 
reklama
Alka przy pierwszym tez tak miałam, pojechałam jak były skurcze co 10 min, ale na ip dostałam no-spę przed przyjazdem mojego gina, to razem ze stresem zahamowało poród, przenieśli mnie na patologię ciąży, skurcze były całą noc, ale średnio co 1h, musiałam wstać i pobiegać po korytarzu, cały kolejny dzień to samo, tylko już nawet no-spa nie pomagała, skurcze z krzyża i nie pisały się na ktg, po południu odszedł mi czop i dopiero wieczorem, po 24h od przyjazdu do szpitala zaczął się prawdziwy poród, skurcze co 3 min., to była jakaś 22.00, poszłam pod prysznic, spakowałam swoją torbę i przeniosłam się na porodówkę, a Karol urodził się dopiero 5.20 rano, teraz będę mądrzejsza ;-) i pojadę później
 
Anastazja a chcial dobrze....:tak: take it easy !
Pola welcome back :) Zycze spokojnie przespanej pierwszej nocki no i czekamy na wrażenia po CC i wiecej fotek dziewczyny prosimyyyy:)))))z mamusiami of kors :))

Z tym napletkiem to różnie. Mnie polozna nie kazala do roku ściagać. Teraz sporadycznie to robimy ale trzeba czesciej juz. Jeżeli nie jest mocno czerwony, maluch sie nie skarzy to chyba ok z siusiakiem no i nie moze sie biala wydzielinka zbierac...
 
Jesteście nienormalne z ta szybkością pisania.
Do nas jutro teściowa przyjeżdża. Ja na wizytę do gina. Musze go popytać o opłaty w szpitalu, bo ich cennik jest kosmiczny.

Dobranoc mamuśki, oczy mi się kleją.
 
a ja dzisiaj ranny ptaszek:D ale tylko dlatego ze mam wizyte na 9 w szpitalu brrr oje sie co powiedza;/
Pola witajcie no i jeszcze raz gratki nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze dziewczyno:-)
Anastazje gratulacje dla ukochanego !
uciekam pod prysznic i sie podrasowac troszke hihi

milych dzionkow i wizytujacym jakby cos to kciuki zaacisniete:D
 
Ej, oglądam dd tvn. Miecugow ma raka???

Pienkowskiej nie cierpie. Jeszcze ją centralnie przed świętami dali.

Ja wcinam śniadanie i za godz do pana doktora.
 
reklama
witam :)
u mnie z rana 4 stopnie były :szok: zimno, deszczowo a wiatr tak wieje jakby miałby być koniec świata... ja chcę już wiosnę!!

Mami kciuki zaciśnięte! udanej i spokojnej wizyty życzę!
Anastazja to wszystko przez hormony! jeszcze troszkę!

a co do siusiaków to ja raczej od samego początku będę bardzo delikatnie i malutko ściągać tak żeby nic nie uszkodzić.. ponieważ jak widziałam znajomej synka jak się męczył bo mu się siusiak skleił (musiał mieć nacinanie robione :() to nie chciałabym żeby mój synek też tak cierpiał..
 
Do góry