reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

witam :) wieczorowo
ja dzis padnieta jestem caly dzien sie lenie....:zawstydzona/y:
spie jem i tak caly czas to chyba ta pogoda:-p teraz pojadlam sobie sledzi w smietanie i ide dalej spac :-) a wiec milej nocy:-):-)
 
reklama
Pola witamy w domu:D:D

a ja się dziś popłakałam..wczoraj mój P. zaczął pakować prezenty..a mówiłam, że chcę zrobić to razem z nim, bo u mnie w domu jest taka tradycja...jak zobaczyłam, że już dwa zapakował to się popłakałam i przestał..a dziś? położyłam się spać, a on spakował resztę....i wiem, że to głupie, ale tak mi smutno z tego powodu:(:(:( i siedzę i ryczę:(
 
Anastazzja wyluzuj!!!!!!! Bo Cię ten Paweł zostawi jak będziesz o wszystko mu płakać ;-) Wrzuć na luz i odpuść mu .... Ja to bym chciałą, by mnie M. czasem w czymś wyręczył
 
Pola witajcie w domu :-)

dziś miałam porządny skurcz, na szczęście się nie powtórzył, ale już bolał konkretnie, w związku z tym naszykowałam wszystkie dokumenty i wyniki badań potrzebne do szpitala, jutro pakuję torby, czas się przygotować
 
Moja Młoda wykazała dzisiaj pierwszy raz tak wybujałą aktywność słuchając Keynego Westa Goldigger mam nadzieje, że nie jest lingwistką i nic dla niej ten tekst nie znaczy bo takiej radochy dawno nie widziałam ;p

Anastazja zawsze mozesz rozerwac i spakowac jeszcze raz. Ale to bardziej w moim stylu upierdliwej złośnicy ;)
 
Pola witajcie w domu :-)

dziś miałam porządny skurcz, na szczęście się nie powtórzył, ale już bolał konkretnie, w związku z tym naszykowałam wszystkie dokumenty i wyniki badań potrzebne do szpitala, jutro pakuję torby, czas się przygotować
iga, że tak powiem - no chyba czas najwyższy się przygotować:-D
 
wiesz Alka poród trochę trwa ;-):-) na pewno nie pojadę do szpitala jeśli skurcze nie będą co 4-5 min., myślę że nie przegapię :-p przecież 2 razy już rodziłam i nie chcę znowu spędzić 12 h na porodówce, wolę w domu pobyć, tym bardziej, że zimy na razie nie ma, więc z dojazdem nie będzie problemu

tzn. u nas nie ma, jak widać u Asterii jest, gratuluję powrotu do domu, Ninka jest śliczna :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
ANASTAZJA KOCHANIE wyluzuj, to hormony placza...... w przyszlym roku porozmawiasz o tym z P i wspolnie spakujecie prezenty!!!!!!!! Jestes taka sliczna i dzielna w tej ciazy, tyle nauki, problemy domowe, ale oszczedz siebie juz i nie denerwuj sie tak bardzo slonce, i placz bo to oczyszcza, jaostatnio przeplakalam caly weekend, potem dwa dni sikalam ze smiechu a dzisiaj juz czuje,ze znowu zbiera sie placz..... ale to wszystko hormony, to nasze Hanie taknam robia :( odwdzieczymy sie jak sie urodza i nie kupimy im przynajmniej raz jajak z niespodzianka!!!!!!
Oceanica az sie usmialam z Twojej rady, cudnie to napisalas :))))

Iga najwyzszy czas sie spakowac, wszystko juz moze sie zdarzyc!!!!!
Ja dzisiaj bylam na KTG i jeszcze niestety nie rodze :( a sil mi juz brak.....

POLKI witajcie w domku i zycze spokojnej nocy i gratki dla tatusia za pierwsza kapiel!!!!!!
 
Do góry