reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Justys na Maluch pewnie jeszcze śpi,nie panikuj :)

a co do napletka ...mam nadzieję że wyjdzie samo w praniu :) bo też nie mam pojęcia jak się do tego zabrać.
 
reklama
Cześć gaduły ;)
O rany ja się boję odciągać cokolwiek maleństwu, mam nadzieje, że jak będzie na świecie, to strach minie.
Mam jakąś fazę, nie czuje małego od rana:( raz poczułam mała stópkę i to tak delikatnie. I oczywiście się martwię. Maltretuje go kołysankami i mandarynkami, może się ruszy:( yh
Jeszcze sny miałam jakieś dziwne, że duchy mi ubranka zabrały, wózek. Jejku...:no:

poleż spokojnie zrelaksuj się a na pewno sie zacznie ruszać

u mnie pomaga też schylanie... jak Małej niewygodnie to zaraz daje znać...

powodzenia!

ja dzisiaj mam senny dzień amuszę się pospieszyć bo na 13tą na wigilę do pracy :)

trzymajcie się Dziewczynki w dwupakach:) jeszcze tylko 10 dni i możecie się rozdwajać w 2012 roku :-)
 
Ostatnia edycja:
a juz sie martwilam ze tyle napiszecie ze znowu nie bede mogla was nadrobic. az juz na zas wzielam kartke i dlugopis zeby wszystko spisac i nie zapomniec o nikim hihi

Mia poprostu swietne :D
Emmm milego wyjazdu w takim razie:-)

ja juz po wizycie :D ale sie nasmialam dzisiaj w poczekalni choc czekalam dobra godzinke z hakiem ;/ przyszla murzynka ze swoja coreczka w wieku moze 2 latek. i ta dziewczynka miala takie koczki na calej glowie, i bylam z wujkiem K. sie pytam ciekawe jak oni to robia a on ze to pilke do nogi przypomina i ja sie strasznie zaczelam smiac az ludzie sie gapili jak niespelna rozumu ale co tam:-)

no i tam po wizycie dowiedzialam sie ze:
cc 2 styczen ok godz 10 rano a w szpitalu mam sie wstawic 1 ok 17
no i na tyle :D
 
nasz synek wczoraj skopał tatusia, bo się do mnie przytulił ale żebyście wiedziały jak mocno dawał.. a jak P. się przesunął to on ucichł ;) mały zazdrośnik ;D a dziś P. przed pracą wybrał ubranko dla synka, które mam założyć po wyjściu ze szpitala - swoją drogą nie wiedziałam, że ma taki fajny gust ;D
Justyś na pewno jeszcze śpi malutka ;D
 
Hej kochane melduję się z ... południa hi hi:-) Muszę pędzić na zakupy a cholernie mi się nie chce zima za oknem... Nadrobię was jak wrócę tylko się opamiętać i nie nadrukować tu powieści ala ,,Potop,, Sienkiewicza.... :tak:
 
Mami minie ten czas tak szybko że nawet nie zdążysz zauważyć ;D
Ja to bym tak chciała od razu po nowym roku, żeby był styczniowy ale żeby za długo czekać nie musiała ;) Uwielbiam ten biały widok za oknem, pomimo tego że nie ma śniegu.. ;) właśnie poprasowałam ciuszki, zasadniczo mogłabym się położyć bo czuje się zmęczona.. ale tyle do zrobienia jeszcze..

przypadkiem włączył mi się film "Holiday".. hm, no nic muszę obejrzeć ;D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry