reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Ewelina ale laska...matko ha ha :-D 3mam kciuki za Was zeby wszystko było ok a Tobie zero stresu...chociaż latwo się mówi.

anastazja czy mi się wydaje czy Ty zmienilas suwak? bo chyba było miedzy nami 5 dni roznicy ;P? Franio ostatnio bardziej ospały jest.

Ja w tym roku jakos cienko z prezentami.
Babci kupilismy lodówkę wiec 100 sie dolozylam ale ja zbesztala więc szkoda gadac. BO ZA CIEMNA:angry:
mojemu kupilam narty biegówki to w sumie najw wydatek ale ok nie ma :-) chociaż rozge powinien niezlą dostac
Nikos odkurzacz Smobiego lubi sprzatac :tak:
siostrzenicy jakiegos pieska chi chi
tesciom zestaw biletów na dowolne filmy do kina i tesciowej herbaciarkę
pradziadkom kosz z owocami winem i szampankiem...
a rodzicom, siostrze nie robilismy i oni nam tez tak się umawialismy :)
 
Ewelina panna ma tupet. Wydaje mi się, że to zdjęcie było specjalnie, żeby was skłócić...A niech rzuca studia, ja bym jej jeszcze w tym pomogła. A ty nie martw się na zapas:) nawet gdybyś została z maluchem sama, to i tak bobo będzie szczęśliwe z mamusią a tobie też da poczucie spełnienia. Mało kobiet wychowuje samotnie dzieci?:) życzę powodzenia z dogadaniem się z mężem:)
 
Marciaa...:) a suwak zmieniony, bo w poniedziałek na wizycie okazało się, że Hania troszkę większa i termin porodu na 30 stycznia się przesunął:)

ale fajne prezenty:)

a ja chyba zaraz spać pójdę, bo oczy mi się zamykają...
 
Ostatnia edycja:
Asiuk, Alka chyba tak zrobie, znam dobrego psychologa bo korzystałam z jego pmocy jak bezskutecznie starałam się o dziecko. Od męża raczej nie jestem uzależniona, raczej boję najbliższych chwil, jak soie dam radę sama z maleństwem
A po 2 kurcze ja wiem niestety jak cięzko jest jak dziecko wychowuje się bez ojca....mój szwagier zostawił moją siostrzenicę jak miała 3 latka i nie zapomnę jak to małe dziecko z listków z akacji wróżyo sobie czy ją tata kocha, za każdym razem wychodziło ze nie i brała kolejnego listka.....i ogólnie takich przykładów było wiele
Z drugiej strony jak dziecko taki noworodek to nie będzie wiedziało co to ojciec i chyba lepiej wcześniej podjąć taką decyzje niż później.
Na pewno się tym wszystkim zajmę właśnie na spokojnie korzystając z czyjeś pomocy ale to chyba po porodzie
Ewelina spróbuj pójść sama, a później może razem pójdziecie do psychologa... Nie zawsze najprostsze rozwiązanie (tutaj rozstanie) jest najlepsze... Może uda Wam się wszystko naprawić, ale musicie chcieć oboje!!! A przede wszystkim oboje musicie zdawać sobie sprawę, że coś jest nie tak... Pamiętaj nie krzykiem, nie złością, nie łzami tylko rozmową!!
 
witam,
ja jestem wlasnie po wizycie u gina termin mam na 28.01 ale ok 15.01 mam sie pojawic na wizycie i wtedy zadecyduje co dalej. Mala wazy 2,508 kg i pani doktor stwierdzila ze ma dlugie nogi ciekawe po kim jak my obydwoje mamy po 1,64 cm ale co tam i na 100% to bedzie dziewczynka. Kazala lykac zelazo bo mam troche za malo i dostalam Monural (jakas bakterie mam w moczu) ale to mam wypic tylko raz na noc
 
witam,
ja jestem wlasnie po wizycie u gina termin mam na 28.01 ale ok 15.01 mam sie pojawic na wizycie i wtedy zadecyduje co dalej. Mala wazy 2,508 kg i pani doktor stwierdzila ze ma dlugie nogi ciekawe po kim jak my obydwoje mamy po 1,64 cm ale co tam i na 100% to bedzie dziewczynka. Kazala lykac zelazo bo mam troche za malo i dostalam Monural (jakas bakterie mam w moczu) ale to mam wypic tylko raz na noc
To super że dziewczynka:-) A waży też już dobrze;) imię masz dla malutkiej?
 
teraz sie suwaczki nie zgadzaja ale ni bede juz zmieniac :) ja bym chciala Daria ale moj maz chce albo Maja albo Agata teraz jest dylemat
 
reklama
Do góry