reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Ewelina...ja decyzji o rozstaniu bym nie podejmowała...szczególnie teraz...zaczęłabym raczej od terapii małżeńskiej..wiele dziewczyn tutaj na forum pisało, że miały podobne akcje i wszystko się poukładało, ale tak jak Asiuk powiedziała do tego trzeba pomocy specjalisty!:) ale my zawsze jesteśmy, żeby Cię wysłuchać:) poradzić:) bo wiem, że to też dużo człowiekowi daje:):)
 
reklama
Alka choinka cudna!
Ewelina - śmiech na sali z tej laski, takie to widać że za dużo nie mają do zaoferowania jak tylko rozkładanie nóg przed facetem! dobrze zrobiłaś z tym zdjęciem, ja bym to samo zrobiła! i jeszcze bym jej napisałam, że jak ujrzę jeszcze jakieś wiadomości do mojego faceta to jej zdjęcie zawiśnie na bilbordzie! - niech ma małpa! A Ty się kochana nie stresuj, bo nie jesteś warta żeby na taką pindę się denerwować. A z mężem trzeba raz jeszcze pogadać! Trzymaj się!

No to pięknie 4 dzieciątko grudniowe ;D
Ja jestem już u nas w domu, zjadłam obiad, P. siedzi na dole z teściem (pewnie tv ogląda) a ja wstawiłam pralkę z rzeczami małego, bo znalazłam jeszcze kilka ciuszków które nie były prane. Dziś ubiorę choinkę (malutka będzie) bo to sztuczna tylko żeby była w pokoju - aby czuć trochę święta. A taka duża to u teściów będzie no i moi rodzice też mają dużą postawioną.
 
ewelina26k nie będę Ci nic radzic, ponieważ nigdy w takiej sytuacji nie byłam i ciężko mi sobie wyobrazic co bym zrobiła gdybym była na Twoim miejscu. Ale życzę Ci żeby cała sprawa skończył się jak najlepiej dla Ciebie i dla Twojego dzidziusia, żebyś poprostu była szczęśliwa (cokolwiek by to miało oznaczac dla Twojego związku).

A co do prezentów to my w tym roku postanowiliśmy kupic wszystkim prezenty za ok 50zł (a mamy ich w sumie 11:szok:):są to wieszaki na torebki z kryształkami (fajna rzecz), śmieszne pendrive, książki, itp.
Dla 3 chrześniaków coś droższego:
chrzesnicy -13lat : gre Osadnicy
chrześniakowi -13lat : gre Wsiąśc do Pociągu
chrześniakowi -rok : interaktywnego Kubusia Puchatka - SUPER!!!!!!!!
No i jeszcze po jakiejś drobnej symbolicznej zawieszcze choinkowej dla wszystkich ciotek i kuzynów z którymi spędzimy wigilie - bo u nas wigilie są pełne ludzi:-). I jeszcze dużo słodyczy dla wszystkich:-)
 
a ja zaczęłam się martwić, bo Hanka dziś jakaś wyjątkowo spokojna jest...tzn tylko parę razy się leniwie przeciągnęła w ciągu dnia i koniec...ale wczoraj strasznie szalała...może dziś odpoczywa?
 
Anastazzja, mój dzidziuś z reguły to jeden dzień fika, a drugi odpoczywa. I tak w kółko. Jak pytałam doktora czy tak ma byc, to odpowiedział: A pani mąż to codziennie pełen energii jest? Czy czasem odpoczywa?
 
nooo..pewnie tak jest:p ja spanikowana, bo ostatnimi czasy Hanka codziennie takie harce urządzała, że cały brzuch skakał, a dziś się prawie nie rusza....wolę jednak jak łobuzuje:p boli, ale przynajmniej stresa nie mam:p
 
Mój K. zawsze się ze mnie śmieje, że jak nie kopie to narzekam (bo się martwie), a jak kopie to jeszcze bardziej narzekam (bo boli). Ale zdecydowanie bardziej wole narzekac, bo boli:-)
 
reklama
ewelina, już chyba wszystko zostało napisane, ale też chciałam Ci powiedzieć że pomoc specjalisty to dobry pomysł a ta "laska" to kompletne bezguście, trochę żal ludzi którzy w domu lustra nie mają...
 
Do góry