reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
to ja myślałam, że tylko z mojego taki "kolekcjoner":D:D:D ale dobrze wiedzieć, że nie jest sam:D:D:D

Ewelina...co za kurw.a z tej laski...no bez przesady...powiem Ci, że może mąż nic do niej nie ma, ale laska ma tupet...i dobrze, że wysłałaś zdjęcia na mejla...niech wiedzą...a z babsztylem ja bym sobie pogadała...ciekawa jestem co powie...normalnie jak przeczytałam Twojego posta to i mi ciśnienie skoczyło! swoją drogą jakbym dorwała w swoje ręce tego kurwiszonka to chyba by nie przeżyła...
 
Ostatnia edycja:
ewelina-:szok::no: no mi tez by cisnienie podskoczylo.. kurde, ciezko tak cos doradzic, ale ja bym chyba starala sie wyeliminowac taka kolezanke (jak tak mozna to nazwac) i zabronila mezowi sie z nia kontaktowac.
 
Donia
Mężowi- perfumy
Bratu- kryminały i kubek na kakao
Mamuśce- płytę Maleńczuka i krem do paszczy bo zawsze sobie żałuje
Ojcu- Marka Knopflera i Móżdżera- zawsze słucha płyt w samochodzie na trasie b-stok- warszawa i cały rok tej z ostatniej gwiazdki rok 2011 był rokiem Phila Collinsa a 2010 white stripes jak jeszcze raz usłyszę cokolwiek z tej płyty popełnie sepuku
Teściowi-wkrętarkę
Teściowej- krem
Szwagierce- płyn do kąpieli czekoladowy, kubek z zaparzaczem i apaszkę
Dwóm przyjaciółkom po płynie czekoladowym do kąpieli i książce
Kocham Merlina ;p ;))
 
straszna jest nie ?

też tak mysle:-D kurcze jakie laski niektóre są głupie, jak można żonatemu facetowi do którego niby się nic nie czuje wysałać taką fotkę
Eh co najśmieszniejsze to ja jestem zła bo zrobiłam z niej kur...(chyba sama z siebie zrobiła) i biedna rozważa rezygnację na 3 roku ze studiów...jak to mąż okreslił zmarnowałam jej życie, upokorzyłam ją- jeszcz jej broni
 
reklama
straszna jest nie ?
mi przypomina taki stojące na trasie w lesie między Nadarzynem a Magdalenką pod Warszawą, taka sama "piękna i z klasą"

Ewelinka ja bym ją do męża wyśmiała i stwierdziła bym, że nie podejrzewałam go o tak kiepski gust
co do robienia z niej k. - przecież Ty jej takiego zdjęcia nie zrobiłaś, więc o co chodzi? sama zrobiła i sama wysłała, jak się umieszcza w necie takie zdjęcia (nawet w mailu) to trzeba myśleć o konsekwencjach, tylko teraz ta k. może chcieć pocieszenia od twojego męża
 
Ostatnia edycja:
Do góry