reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Maryś, no pięknie :)

Ciekawe, którą w Wigilię zaskoczy :) Mój S pytał mnie, czy szpitale otwarte w święta (hahaha :) nie, tak jak supermarkety pozamykane na 4 spusty :) )
 
ja nie chce w święta, więc złośliwie może mi się trafić:D przepowiadające mam cały czas! wczoraj przez prawie 6 godzin niezależnie od tego co robiłam i to takie dość częste, co jakieś 10minut;] dzisiaj też mam, no ale to jeszcze nie to:D
 
Vileyka ja tez nie chcę w święta, przepowiadacze też mam, ale nie takie częste

Alka piękna choinka, my mieliśmy dziś ubierać, ale M. ma spotkanie, nie miał czasu obsadzić w stojaku, musi znieść ze strychu wszystkie ozdoby, aaaa i gdzieś zgubiłam siekierę - tzn. dobrze schowałam przed moimi chłopcami i teraz nikt nie wie gdzie, znajdzie się pewnie latem :-p

dziś mam wyjątkowego lenia, zaraz jadę do sklepu kupić coś gotowego do jedzenia, bo ostatnio mam wyjątkowy wstręt do gotowania i zero pomysłów, zresztą kończy mi się mąka a obiecałam synowi ciasto na szkolną wigilię na jutro
 
Mój K. ciągle mówi, że w sylwestra będe rodzic - żeby tylko nie wykrakał,:szok:

Od jakiegoś czasu jak wstaje z łóżka to mnie kłuje w podbrzuszu strasznie, jakby mi ktoś gwoździa od spodu wbijał. Macie coś takiego?? A wczorej trochę po sklepach pochodziłam to wieczorem nie mogłam się na drugi bok obrócic, tak mnie podbrzusze bolało. Nie wiem czy to normalne czy się zacząc niepokoic??

Alka choinka cudo!!!!
 
Gabryś a ty nie miałaś teminu razem ze mna? hmm co Ci tak spieszno kochana!! :p ja sie smieje ze na przekor tesciowej urodze 31.12.2011 o godz 23.55 haha:D:D zarty zartami ale chyba bym nie chciala:/ kiedys babcie mowily ze jak pierwszy raz sie dzidzie poczuje jak kopie to znaczy ze polowa ... wyliczajac tym sposobem termin miala bym na jutro:) a ja nie mam zadnej nr:/

i ja przepraszam ze sie nie udzielam ale jak pisze to i tak zadna mi nie odpisuje wiec czytam was tylko na bierzaco:(
 
Ja przepowiadacze też mam ciągle;-) I to od dłuższego czasu.
Renna ja tego gwoździa to mam od dwóch tygodni, nie tylko jak wstaję, ale i jak leżę. Czasami mam wrażenie jakby ktoś mi wbijał kilka igieł w miednicę lub podbrzusze.
 
Anielka – może korki to jakieś wyjście, bo raz, że ja się męczę, a dwa, że pies chodzi tak zestresowany, że szkoda słów…

Kasia – ja wpadłam w ten tragiczny ciąg, kiedy jestem tak zmęczona, że nie mogę zasnąć :p

Justyś – może i wapno bujda, ale nawet jeśli działa na zasadzie placebo, to działa. Przynajmniej na P… Doszedł do siebie, plamy pojaśniały, zniknął obrzęk… Tak więc będę się trzymać tej metody :)

Renna – mi się zdarza takie kłucie…

Kurcze, też się boję, że zacznę rodzić w Święta. Byłaby to wybitna złośliwość mojego Smyka. I dowód, że charakterek bierze po Tatusiu ;)

Marietta, a o tym nie słyszałam. To ja też jakoś na dniach powinnam rodzić, jeśli wierzyć tej metodzie ;)
 
reklama
czesc dziewczyny, mam urwanie glowy
rodzina dzis do mnie przyjezdza pomoc oczywiscie, ale najpierw ja musze doprowadzic wszystko do ladu i skladu

trzymam kciuki za marys

marietta, wiesz poczulam w 13/14 tygodniu kopniaki, ladnego wczesniaka moglabym urodzic:-D

Asteria w domku juz? fajnie, papu bedzie domowe a nie szpitalne i atmosfera o wiele lepsza

trzymajcie sie dziewczyny, by w swieta nie wyladowac na porodowce;-)
 
Do góry