reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam :-)

Wlasnie wstalam i zjadlam sniadanko. Zaraz kawka i placuszek :-) Potem wybieram sie do Tesco, mam zrobic troche zakupow, kupic papier do pakowania prezentow i jeszcze cos tam dokupic do paczek :-) I sobie juz wszystko przygotuje (czesc juz popakowana :-)).
Tez mam dzis wizyte u gin o 16.30. Ciekawe ile moja Mala urosla :-) Lekarka ma mi juz przekazac wszystkie papiery i mamy sie juz konkretnie na wszystko umowic :-) Tylko musze chyba jechac sama, bo Maz ma umowione wazne spotkanie w pracy z klientem. No ale Mu potem wszystko przekaze.

Anastazja- nie denerwuj sie. Wiadomo-kazdy zabieg moze miec jakies komplikacje, ale bez paniki. Takich zabiegow robi sie tysiace dziennie, a dzieje sie cos niezwykle rzadko! Moja Mama miala 2 cc pod narkoza i chyba 4 operacje tez pod narkoza. Wiadomo, ze potem czlowiekowi jest niedobrze, ale to szybko mija i jest ok. Wiec glowa do gory :-)

Milego dnia :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No tak powtórki ;-)
Tak się przejęłam Duśką że nagrałam sobie ktokolwiek widział i kto do Nas przyjdzie będzie miał to puszczone. Trzymaj się Duśka!!!

No to jestem uziemiona :-( pada śnieg i już autem nie wyjadę, szlak!
Ja nie chcę śniegu i tej całej zimy :angry: no to teraz będę w ciąży na całego bo do sklepu będą mnie wozić, cudownie...:cool:
 
Właśnie wróciłam od lekarza, ale wszystko w odpowiednim wątku ;)
Kasia powaliło mnie to jak napisałaś, że Twój kot zlizuje śnieg ;D U nas na razie mróz, wszystko białe dookoła.. czekam na śnieg!:)
Myślałam, że nie dojdę od tego lekarza bo oczywiście musiałam iść pieszo żeby po drodze w mleczarni ser kupić .. mały tak się wypina że to cholernie boli! Dziś po południu do domku jadę, żeby trochę ogarnąć i ubrać choinkę (jednak będzie sztuczna bo P. nie dał rady iść do lasu.. a po drugie stwierdził że mu żal takiej bo potem jej wsadzić nie można, więc na przyszły rok obiecał że kupimy w doniczce żeby potem zasadzić ją przed domem ;)) a w piątek z rana wracam do rodziców, żeby zrobić sałatki itd. ;)
 
Dzień doberek, usmażyłam już z rana rybki, zaraz zrobię zalewę :)

Kasia
"Głęboka woda" leci w niedziele o 21.10 na dwójce :) .... Żałuję, że nie widziałam Ktokolwiek widział ....

Miłego dnia - u nas pada śnieg :)))))))))))))))))
 
witam sie :)
noc mialam koszmarną .. obudzilam się o 4 rano, poszłam siku, wracam i nagle zaczal mnie tak strasznie bolec brzuch, uciskać w plecach, krzyzu, w miejscu gdzie sa nerki, nie wiem jak to opisac, ze nigdy w zycciu jeszcze tak mnie nie bolalo! Przestraszylam sie bardzo, kiedy nie przechodzilo, myslalam, ze to moze juz? :eek: ale wzielam po godzinie apap, połaziłam po domu, i po dwoch godzinach przeszło .. brrr!

A. pojechal teraz do pracy, a ja ide się kąpac, pozniej odbior zakupów, sprzatanko,l obiadek, ii po mame :-)
 
Dziewczyny jeśli chcecie obejrzeć odcinek Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie to tu link można podać go gdzieś dalej żeby jakoś pomóc : 20.12.2011, 15:20 - Telewizja Polska SA
Kasia ta "Głęboka woda" faktycznie fajny serial, ale ja już widziałam pierwszy odcinek wcześniej niż zaczeło być głośno o tym w TV bo kiedyś puścili go na jakimś kanale, późno wieczorem..
 
Hej dziewuszki :)

Anastazja wszystko bedzie dobrze! nie pokazuj mamie stresu bo kobiecina bardziej sie bedzie przejmowac i stresowac
Kasia witaj w klubie :) moj rekord to 2,5h spania przez cala noc :) w tym jeszcze pojscie raz siku :szok:


mnie moj M. rano o 6:45 zawiozl do szpitala na wizyte.. ale okazalo sie ze moj gin ma operacje :sorry: nie bylo sensu zebym wracala do domu.. i czekam az skonczy mial skonczyc o 9 a jest juz 11:35 :|... cale szczescie moja przyjaciolka blisko szpitala mieszka to u niej siedze :-D mam nadzieje ze w koncu doczekam sie dzisiejszej wizyty.. pozniej przyjaciolka mnie odwiezie do domku.. takze nie musze sie martwic ze cos mi sie stanie w metrze :-)

milego dnia
 
Alka masz racje, reportaż wywołuje ciarki.. ja się popłakałam jak był moment że spodziewają się dziecka..
Fazerkam, nie zazdroszczę czekania ale najważniejsze że możesz u koleżanki posiedzieć ;)
 
reklama
Do góry