reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Anastazja ale mama będzie miała laparoskopowo? jak tak to nie dają takiej silnej narkozy tzn. nie musi ona działać długo. Ja miałam laparoskopie co prawda z innych powodów ale trwała tak krótko, ze nawet sie nie zdąrzyłam przespać;-)
 
reklama
Anastazzjo moja droga będzie dobrze i innej opcji nie ma!

Oglądam właśnie na TVP2 - "Głęboka woda" nowy serial Polski i kurcze dobryyy, a nawet powiem przejmujący.
Leci odcinek 3 z 13 i szkoda że pierwszych dwóch nie widziałam, cholindzia...

oj... chyba jednak nie nowy to powtórki puszczają chyba ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ewelina..mama będzie miała laparoskopowo usuwany, ale może się nie udać i wtedy normalne cięcie..tak właśnie było z moim tatą...w ogóle z nim historia była taka, że mój tata nigdy do lekarzy nie chodzi i nie choruje...i pewnego dnia fatalnie się czuł...i w szpitalu okazało się, że kamień mu utknął w pęcherzyku, więc zabrali go od razu w zasadzie na stół...próbowali pozbyć się go laparoskopowo, ale się nie dało, więc normalnie go cieli, ale szybko doszedł do siebie...

Kasia...musi być dobrze, ale stres jest...
 
Gosia urocza choinka ;D

Nie śmiej się :-p. Wiesz ile przeszłam, żeby ją mieć? I nawet spędziłam dziś 2 godziny rano, żeby uszyć ozdoby :) Mało na tych zdjęciach widać, może jutro zrobię ładniejsze, za dnia.

Bakaalia - a wiesz jakie najbardziej lubię ? ooo takie Supermarket e-food.com.pl internetowy supermarket - CHIPSY CHIO TACCOS BEKON ale niestety nie mogę ich od dawna znaleźć :-( UWIELBIAM JE !!!

Ooooo, ja te czipsy tez lubię. Jutro będę szukać po sklepach. Ale mi smaka narobiłaś - przypomniałaś o nich.

Oglądam właśnie na TVP2 - "Głęboka woda" nowy serial Polski i kurcze dobryyy, a nawet powiem przejmujący.
Leci odcinek 3 z 13 i szkoda że pierwszych dwóch nie widziałam, cholindzia...

oj... chyba jednak nie nowy to powtórki puszczają chyba ;-)

Ja ten serial wyczaiłam już chyba 2 miesiące temu jak nie wcześniej - leciał bodajże na dwójce rano w sobotę albo niedzielę o 7 lub 8. Ale w zasadzie ani jednego odcinka nie obejrzałam. Jakiś fragment tylko. Wydał się całkiem do rzeczy (pomijam fakt, że do rzeczy wydał mi się jak najbardziej Dorociński :) )


Anastazja - bez stresów, nie ma co na zapas panikować. Moja teściowa miała ostatnio kamienie usuwane laparoskopowo, pod narkozą i teraz przeżywa to strasznie. I więcej w tym jej gadania jak czegokolwiek. No, ale ona lubi gadać o chorobach i co ją strzyka w tym momencie.
Ja miałam 2 razy narkozę przy artroskopiach kolana. Nie było to laparoskopowo. Wszystko było dobrze, oczywiście później miałam nudności i zero apetytu, ale to normalne.

A po 2 godzinach, będąc zieloną na twarzy, zbuntowałam się, że do basenu sikać nie będę i sama do wc pójdę. Poszłam i do do dziś nie wiem, jak długo tam siedziałam i czy przypadkiem nie omdlałam na chwilę. Okropne uczucie, ale udało mi się wrócić do łóżka jakoś :)
 
ja przy mojej laparoskopii też miałam cięcie bo dostałam krwotoku ale wszystko ok, szybko wstałam po 2 godz poszłam sama do wc i sie przebrac w swoja koszulke, wprawdzie koszulkę musiała pomóc mi pielęgniarka bo wtedy poczułam, ze trochę ranka ciągnie ale ogólnie było ok:-)
 
Anastazzja - nie okaż swojej mamie że sie boisz, wiem że ciężko nie okazywać takich emocji ale musisz ja wspierać mimo tego że się sama boisz. W zeszłym roku ja trafiłam pod nóż a moja mama rozsypała się kompletnie nie zapomnę nigdy tego do końca zycia jak mi powiedziała "dziecko całe życie przed Tobą, oddaj mi tą chorobę, to ja powinnam być chora a nie Ty" załamało mnie to, ona nie potrafiła mi dać tej siły której potrzebowałam i to dzięki K dałam radę przetrwać.

aaa Gosia i ja też widziałam Twoją choinkę :-) fajnie ze się udało, a faceci jak to faceci no jak dzieciaki czasami ;-) oj.. humorki to oni mają czasem gorsze od kobiet w ciąży.
 
OGLĄDAM KTOKOLWIEK WIDZIAŁ KTOKOLWIEK WIE...

Duśka słyszę Cię, matko boska płakać mi się chce :-(

Cholera jasna dlaczego ten program leci tak późno ??? przecież ludzie o tej porze śpią !!!
 
Witajcie, ja spać od 5 nie mogę, więc jak P. o 6.00 do pracy wyjechał to postanowiłam włączyć laptopa ;)
Mały już rano przywitał się z tatusiem - czkawką ;D
Dzisiaj wizyta, ciekawe jak wyszły wyniki i co nowego powie Gin ;)

Asteria najważniejsze, że macie już malutką w domku!
Kasia jak ja dawno ich nie jadłam, chyba dziś się skuszę ;D Co do programu to leci też o 15:20 na tvp 1
Anastazja będzie dobrze, najważniejsze to nie pokazywać mamie że sama się boisz! U mnie mama miała już kilka razy do czynienia z kamieniami, a ok.3 lat temu wycinali jej ze ślinianki bo tam się też pojawiły.. ;/
 
Ostatnia edycja:
Hej,

rekord spania a raczej nie spania pobity - spałam aż 3,5 h (niedługo będę chodziła jak Zombie) :szok:

Dzwoniłam zgłosić się do położnej środowiskowej aby kobitki wiedziały że istnieje taka sobie ja i że urodzę w styczniu, Pani powiedziała że po terminie porodu zadzwonią do mnie i się umówią na wizytę hm... trzymam ją za słowo ;-)

W zielonej pada śnieg i jest go dosyć sporo, wypuściłam kota na dwór był w takim szoku że zaczął lizać śnieg :-D mam nadzieję że nie chodzi teraz i nie wylizuje całego śniegu z podwórka :-D

Udanych wizyt życzę.
 
reklama
witajcie ! :)
Moja teściowa nie dawno też miała usuwane kamienie tą metodą. Mówiła, że dostała mega znieczulenie i głupiego jasia i nic nie czuła, noc spędziła w szpitalu i do domu.
Kasia ty same powtórki oglądasz:-) Po nocach, to zazwyczaj powtarzają program. A głęboką wodę widziałam zapowiedzi dopiero ze 3 tyg. temu i też myślałam, że to nowy serial. Ale mnie nie poruszył.
Ja od paru miesięcy zasypiam przed tivi jak włączę programy ezoteryczne:-) Zawsze czyiś głos usypiał mnie, a mój D. też przy tym zasypia:-)
A ja się cieszę, bo lecę na wizytę podpatrzeć co słychać u szkraba mojego:-)
W ogóle zachorowałam na tzw. "syndrom śniegowy" nie cierpię śnieżku, wr.
Miłego !
 
Do góry