reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Gabryś ja kiedyś prałam firanki jakimś specjalnym płynem do firanek i też całą pralke miałam w pianie. I stałam jak głupia cały czas przed pralką patrząc czy gdzieś coś nie .:-D
 
reklama
Dobry:-)

Ja dzisiaj rano kiepsko się czułam, słabo i znowu żołądek mnie bolał jak diabli. Na szczęście teście wzięli Matiego na parę godzin do siebie, teraz spi, więc mogłam poleżeć. Jeszcze koleżanka wpadła na chwilę na herbatkę.

fazerkamm, współczuję nocy... ja też gorzej śpię, ale nie aż tak

Kasia_ZG odczucia co do Świąt podobne, przygotowań na razie zero, pewnie jakieś sałatki tylko zrobię i ciasto a poza tym będziemy siedzieć sami w większości wiec jakoś dziwnie

Gabryś, współczuję

renna trzymam kciuki zebys do stycznia dotrwała i ja też chcę!

A ja mam w planach dzisiaj torbę spakować, nie straszcie please

citronka dobranoc:-)
 
renna - ja wlasnie robie to samo :-D nie no, moze ni nie wyleci .. :baffled:

kurde, wlasnie dzwonil A. i co? oczywiscie okazuje sie, ze bedzie dopiero kolo 22, jak nie pozniej .. swietnie. super naprawde.
 
Gabryś mi kiedyś tak samo...i wyleciała górą tam gdzie się proszek wsypuje. :szok:
Wyłączyłam pralkę, wyjęłam firanki, wylałam wode z pralki i wrzuciłam jeszcze raz te firanki bez dodawania już proszku- wyprały się super:-) A teraz od 10 lat nie mam firanek wogóle:-D
 
Hej! Ja torby uparcie nie pakuję bo myślę że będzie jak u Bakalii;-). Poza tym zamierzam z nią wyjechać do rodziców na święta , więc same rozumiecie że zawartość będzie trochę inna:-D.
Kasia ja mam odwrotnie. Jeśli coś mnie cieszy to tylko święta. Poród bym odwlekła jak najdalej bo wiem, że po nim lżej mi nie będzie:sorry2:. Nastrój ogólnie też do niczego.
M zlikwidował nasze wspólne konto a ja zastanawiam się jak to możliwe bez mojego podpisu?:confused:

Dziewczyny współczuję kiepskich nocy, ja też śpię tak sobie.
 
Aga a to można zlikwidować bez podpisu drugiej osoby, dziwne.. ?!
Ja leże i jem wafelki orzechowe.. zjadłabym sobie krokieta! ale z tym to pewnie do świąt muszę poczekać.
Gabryś szkoda, że będziesz sama tak długo.. moj P. wraca o 17 zawsze, ale za to soboty pracuje więc żadnego sensu też to nie ma.
 
bakalia - moj A. czesto tez w soboty pracuje, rzadko ma wolną.. nawet nie wiem czy jutro ma wolne czy nie ..

co do prania, to piany juz nie ma, uff!:-)
 
gabryś radze wlaczyć pranie na ponowne dodatkowe plukanie gdyz to ciuszki dla dzidzi:) ja tydzien temu tez tak odwalilam z firankami :DD:
mia tez oglądałam i w szoku jestem z jakim spokojem rodzila "pani" w wodzie - co za opanowanie ..boze jak sobie przypomne moj porod to az mi wstyd no ale co bolalo :/
a tu pioseneczka na dzis Ja Jestem - Arka Noego - YouTube polecam mozna sie rozczulic:* milego dnia:)
 
cześc laski:) nie odzywałam się, bo się przeprowadziliśmy i nie miałam internetu:) ale widze u was podobnie, jak u mnie:) też strasznie sie męcze w nocy i też kompletnie nie mam ochoty na święta. jeszcze jak sobie pomyślę, że ciągle ktoś będzie coś ode mnie chciał...to mi się słabo robi.
Gabryś-miałam dziś bardzo podobny dzien. zeszłam na dół dowlekłam się do przystanku(już zaczął mnie boleć brzuch) pojechałam do lekarz a przed wejściem dzwoni do mnie gin, że we wtorek mam przyjść :(
marieta-weź przestań ta piosenka mnie rozwaliła masakrycznie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja dziś włosy ufarbowałm farbą z amoniakiem bo te bez w ogóle mi nie kryją, farbowała któraś z Was taka farbą? mam teraz wyrzuty sumienia ale z drugiej strony pocieszam się, że raz taka farba w ciązy i to na tym etapie nie zaszkodzi
 
Do góry