reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

bakalia - dzięki :sorry2:

kupilam proszek, i nastawilam sobie pranie ubranek dla małej do szpitala.. 3 komplety maja byc :)
posprzatam sobie troche mieszkanie potem i znow bede musiala pojsc na KTG, ahh cudownie!
 
reklama
mam takie głupie wrażenie, że odkąd w środę spakowałam sobie torbę do szpitala.. to brzuch mój wariuje jakby chciał mi coś przekazać, od rana mam twardy z przerwami (drugi dzień, z tym że wieczorem wczoraj przeszło), a ciągle leże i nic nie robię.. po co ja tą torbę spakowałam?!
 
po prostu mam ochote kogos zabic!

Gabrys nie martw się na pewno nawinie się jakiś kandydat :-)


Bakalia szkoda że do Iławy z Gdyni tak daleko, ja mam 4 opak. w zapasie spokojnie podarowałabym Ci jedno ale jutro sobota to itak nawet pocztą by nie doszło
no.gif
.

O tym samym pomyślałam jak przeczytałam posta bakaali tyle że ja jestem ze śląska to chyba jeszcze dalej. Szkoda bo też mi zostało kilka opakowań. Dajcie znać gdyby ktoś reflektował.
 
Ostatnia edycja:
mam takie głupie wrażenie, że odkąd w środę spakowałam sobie torbę do szpitala.. to brzuch mój wariuje jakby chciał mi coś przekazać, od rana mam twardy z przerwami (drugi dzień, z tym że wieczorem wczoraj przeszło), a ciągle leże i nic nie robię.. po co ja tą torbę spakowałam?!
ja spakowałam wczoraj, zobaczymy czy to działa tak jak mówisz :-p ale skoro brzuch czesto Ci twardnieje to moze powiedz to lekarzowi?
 
dziewczyny hahaha POMOCY!:-D
nastawilam to pranie, dałam proszek ii kiedys dostalam taka próbke płynu do prania wiec pomyslalam - co tam, dam cały, wkoncu to próbka :-D a teraz patrze w bęben pralki, a tam sama piana :-D czy jest mozliwosc ze ona mi no.. wyleci?:-D
 
wybiorę się dziś na ip pod wieczór, przy okazji poproszę o receptę.. ale chyba nie jest źle, bo mały rusza się intensywnie.
gabryś jak szczelna pralka i sprawna to chyba nie powinno nic lecieć xD
 
reklama
Do góry