reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

jeeny...ja postanowiłam, że dziś wypiorę resztę ubranek Haniowych, ale to był chyba błąd..bo po pierwsze nie mam gdzie tego suszyć (chyba, że wezmę wspólną suszarkę), a po drugie tak strasznie chce mi się spaaaać....ale trzeba być twardym:p przynajmniej z głowy będzie:):)
 
reklama
Odnośnie zmiany Vatu to my kupujemy wózek za ok 1500zł. Wiecie ile wzrośnie cena? Ponad 300 zł. Chore. Wiec zamówiłam dzisiaj. Szkoda mi gwarancji i tego, że mamy dwa pokoje więc będzie nam zagracał mieszkanie ale co zrobić nie dam Państwu tak lekko tych pieniędzy.
 
Ja piernicze, no nie mogę już. Wera wypycha mi się prawą stroną. Ja ją biorę i delikatnie naciskam na brzuch z prawej, żeby ją przesunąć na środek. To ta mała królewna dostaje czkawki w tym momencie, czego nie znoszę, bo czuję jakby mi jajnik pulsował. aaaaaaaaaa
 
Mi szkoda jak młoda ma czkawke, bo mi sie wydaje, że ja to strasznie męczy a biedulka ma non stop ;p. Ale strasznie mnie cieszy jak ta chuda dupinkę wypycha pod żebra. I malutką pęcinką smyra w bok. Siedze i sie ciesze sie jak głupia ;DDD
 
Vat to " tylko" na ciuszki się zwiększy. Te co do tej pory nie miały 23 % podatku.

Goska ty się przyzwyczajaj- koziorożce są bardzo uparte i zawsze robią swoje ;-)
 
tak czytam o tym praniu, prasowaniu i aż mi żal że mam już wszystko przygotowane na tip top.. tylko teraz czekać do stycznia na maluszka ;)

Gosia z tym wypychaniem dziś tak miałam, jak mi się mały na lewą stronę pchał.. jakby zaraz miał brzuch mi pęknąć..
 
Asiuk:D ale prasowanie to dopiero jutro:D:D:D całe szczęście:D:D:D

Oceanica...ceny faktycznie są chore...dlatego ja już zaopatruję się w podstawowe ciuszki do roku...a większość zamierzam kupić na wyprzedażach...bo później nie dość, że nowa (wiosenno-letnia) kolekcja będzie to jeszcze ten wyższy Vat...
 
bakaalia ciesz się że juz masz wszystko gotowe i leż do góry brzuchem. Jeszcze się napierzesz i na prasujesz tych ciuszków ;-)


Zmykam do spanka, zrobiłam małe prasowanko tj pościel dla moich smyków i kilka wypranych ręczników. Mogę spadać pod prysznic i do łózia. Spokojnej nocki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bakalia...szybko minie..szybciej niż myślisz...

ja właśnie sobie wyliczyłam, że mogę urodzić dopiero w 39 tygodniu (tak, żeby zdążyć zaliczyć wszystkie egzaminy)...o losie...to jeszcze 6 tygodni....;/;/;/ chyba jajo zniosę...w poniedziałek muszę zamówić do szpitala te cholerne koszule i szlafrok:p to takie brzydactwa, że jakoś próbuję odwlec dzień ich zakupu:D:D
 
Do góry