reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Kolejne 2 godziny prasowania za mną :) pieluszki tetrowe i flanelowe itp .... Wyprałam też pierwszą partię ciuszków 56-62 i M. jak wieszał zapytał: "Kotek, to było takie małe czy się wstąpiło w praniu??" hehe faceci ....

Swoją drogą podziwiam te dziewczyny, które planują używać pieluch tetrowych, ja mam tylko 20 sztuk a już mam dość ich prasowania:)
 
reklama
Mam już dość dzisiejszego dnia, wszystko mnie denerwuje!!! Nie znoszę taka być :no:

Zadzwoniłam dziś do szpitala i umówiłam się na 2 stycznia na cc. u mnie w szpitalu wszystkie badania robią sobie sami ja trzeba to na cito więc biorę tylko kartę ciąży i kartę chipową no i dowód osobisty oczywiście. Myślałam że będę musiała przyjechać już dzień przed cc ale wystarczy żebym stawiła się 2 stycznia o ósmej rano na czczo, super jedna noc więcej w domku :-) Mam oczywiście nadzieje że dotrwamy spokojnie do nowego roku i wszystko pójdzie zgodnie z planem.
 
Citronka, to sam początek roku! Ja jestem ciekawa swojego terminu bo 22.12 mam się umówić

Adak, trzymaj się!

Anisia, wspaniałego jutrzejszego dnia!

Wracam do Cobena:-)
 
Citronka to będę czekała na wieści od Ciebie jak to jest po drugiej cc.
fajna data będie, ale 1 byłby lepszy:-p


Mam głęboką nadzieje że będzie lepiej niż po pierwszej. Wtedy to było z zaskoczenia i po przejściach. mam nadzieję że teraz wszystko pójdzie zgodnie z planem (moim oczywiście hehe). A 1 stycznia już zajęty w moje rodzinie, poza tym mam nadzieję że 2 już wszyscy w szpitalu będą wypoczęci po Sylwestrze :-)


Zapomniałam napisać że dziś u mnie był barszcz z uszkami a do drugiego dania była sałatka z buraków, tylko ja zrobiłam takiego miksa tzn buraki, jajko, ogórek kiszony, cebula i majonez - mniam mniam, mężowi tez bardzo smakowała. bardzo dziękuje za inspirację. Pamiętam że jeden przepis był od bakaali a drugi nie pamiętam od kogo ale jeszcze raz dziękuje :-)
 
Ostatnia edycja:
Citronka, 2 stycznia to już całkiem blisko.. Ale przynajmniej wiesz konkretnie kiedy powitasz dzidzię
:tak:
A ja dziś wstawiłam kolejną pralkę z ciuszkami dzidzi. Jeszcze jedna mi została.. głównie pościel.. W przyszłym tygodniu mam zamiar spakować torbę chociaż nie mam zamiaru jeszcze rodzić przez najbliższy miesiąc.
 
Mam już dość dzisiejszego dnia, wszystko mnie denerwuje!!! Nie znoszę taka być :no:

Zadzwoniłam dziś do szpitala i umówiłam się na 2 stycznia na cc. u mnie w szpitalu wszystkie badania robią sobie sami ja trzeba to na cito więc biorę tylko kartę ciąży i kartę chipową no i dowód osobisty oczywiście. Myślałam że będę musiała przyjechać już dzień przed cc ale wystarczy żebym stawiła się 2 stycznia o ósmej rano na czczo, super jedna noc więcej w domku :-) Mam oczywiście nadzieje że dotrwamy spokojnie do nowego roku i wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Witam was kobitki ponownie

moge zapytac czemu bedziesz miała cc?
 
reklama
Do góry