reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

a ja skorzystałam z linka od Oceanicy i zamówiłam koszule w sklepie internetowym Italian Fashon, następnego dnia już o 10.00 rano miałam kuriera z dostawą, bardzo szybko, a koszule są ładne i przede wszystkim nie za krótkie a mam takie:
Marika - asortyment / MAMA-dla ciężarnych i karmiących - ITALIANFASHION

Sympatia - asortyment / MAMA-dla ciężarnych i karmiących - ITALIANFASHION

India - asortyment / MAMA-dla ciężarnych i karmiących - ITALIANFASHION tylko moja jest niebieska

oprócz tego mam 3 szare koszmarki z obrazkami typu żyrafki, bociany itp. i pewnie te zabiorę do szpitala
 
reklama
Witam wieczorowa pora :-)

Ja dzis u Rodzinki jestem i to do niedzieli :-) I sie ciesze :-) Moj Mezus jedzie do swoich Rodzicow na weekend (130km), ale ja nie chcialam juz tak daleko jechac, wiec pojechalam do domku (50km) :-) Robilysmy z Mama zakupy pod choinke i jutro tez sie wybieramy na dalsze lowy :-)
Kupilam w koncu biustonosz do karmienia (tez Alles), ale lepiej lezy 75C i kosztowal az 75zl... ale mam juz z glowy i sie ciesze :-)

Citronka- to mamy podobny termin cc, bo ja 5 stycznia :)

Gabrys- OWA to badanie w kierunku kily. Ja mialam robione na poczatku ciazy i nie musze powtarzac. Mam ta sama liste (w koncu ten sam szpital :-)) i faktycznie trzeba miec je zrobione wszystkie. Ja bede robic w przerwie miedzyswiatecznej, zeby na 5 stycznia miec aktualne :-)

Adak- trzymaj sie cieplutko i pisz co u Ciebie :-)

Milych snow :-)
 
Ja mam dwie ladne nowe koszulki do karmienia a do porodu wezme takie dwa szaraki, ktorych mi nie zal.
Co do prania i prasowania to juz wiekszosc ulozone w szafie i komodzie, teraz tylko zbieram jakies niedobitki co przychodza z allegro, ale to juz malutkie pranka.... Musze dokupic jeszcze 10 zwyklych pieluch tetrowych, bo wymagaja w szpitalu,ale to moj synek prasuje bo lubi :)))
 
do mnie dopiero w sobotę przywiozą meble dla małej do pokoju, były wcześniej, ale cała paleta uszkodzona w transporcie, nie przyjęli w sklepie i teraz przyjechały drugi raz, od razu będzie skręcanie, meblowanie, poczekam kilka dni żeby wywietrzały i będę układać ubranka :-), na razie piorę wszystko po kolei, a prasuję powoli najmniejsze
 
dziewczyny...oficjalnie skończyłam pranie haninych rzeczy...5 pralek...masakra...teraz będę musiała jeszcze to wszystko wyprasować...masakra..w ogóle wszystko mnie zaczęło swędzieć, ale to pewnie od mojego proszku, bo prałam ręcznie spodnie, żeby mi na jutro wyschły, bo zanoszę je do reklamacji...

Iga..to czekamy na zdjęcie mebelków:D:D

Pati:D to może synek przyjdzie do mnie na prasowanie:):)

a mój P. właśnie pozasilał konta kilku fundacjom:) nie sądziłam, że sam wpadnie na taki pomysł:):)
 
Nie znoszę prasowania!!!!
Dzisiaj napięty dzień: najpierw szybko zrobić obiadek, potem student na korki, potem po Misia do przedszkola (spory kawałek), potem do braciszka na rozdanie dyplomów a potem mam wychodne!!! Już nie pamiętam, kiedy sama szłam na babski wieczór do koleżanki...
Mężuś wrócił z wojaży i kazał mi iść odreagować. Hmm, a może to moje chłopaki chcą mieć wolną chatę?!
 
dzień dobry!

ciekawe jak tam dzieciątko Adak?ma któraś z nią kontakt?

Alka jak tam dzisiaj samopoczucie? w pracy jesteś?

mnie od wczoraj boli głowa nawet tabletka nie pomogła...

zmykam się położyć...

udanego dzionka :-)
 
Witam mamusie po koszmarnej nocy :baffled: Całą noc potwornie bolała mnie głowa, wzięłam dwa apapy i nic nie pomogło - boli dalej. nie wiem jak ja przeżyje ten dzień, może spacer z młodym coś pomoże .

Ja prasować lubię tylko problemem jest zabrać się za to prasowanie :-)

Melisa, widocznie tamte staniki porostu miałaś za duże. Ja chyba tez kupię sobie jakiś z Alles. Ciekawe czy dotrzymamy do wyznaczonych terminów :-)

Adak, trzymaj się i bez nerwów.

Anisia, pięknego dnia!!! mam nadzieję że rwa na dziś odpuściła.
 
reklama
Citronka dzieki serdeczne:) Troszkę mi lepiej:) Noga dalej boli ale chodzić się da:) Przede mną jeszcze układanie włosów i ostatnie przygotowania ale do 14 jeszcze trochę czasu zostało na szczęście. Wczoraj byłam u ginki, dostałam receptę na globulki Pimafucin, wykupiłam. Po aplikacji zaczął mnie boleć brzuch no i pobolał tak ze 40 minut i przeszło. W sumie dobrze, że są tylko 3 sztuki...
 
Do góry