reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Anastazja ja studiuję zaocznie i zjazdy mam co dwa,albo co tydz. A teraz będę miała przerwę świąteczną i zjazd wypada mi na ten weeked a potem następny aż 21-22.01.2012, więc akurat na termin porodu.hehe i nie było opcji inaczej tej sesji zorganizować;)
 
Jostyna:) ja mam termin na 2 lutego, ale coś wiem, że poniedziałkowe usg pokaże końcówkę stycznia:):) ale w zasadzie od 12 stycznia będę mieć donoszoną ciążę, a 16 zaczynam sesję:p ale liczę, że Hanka grzeczna będzie i posiedzi tyle,żebym mogła napisać spokojnie wszystko:D:D:D a jak nie to podanie do prodziekan o wydłużenie sesji i koniec:p:p

Gabryś...ja szlafrok kupuję na allegro za 25 zł:D:D koszule po 15 zł, bo później i tak do śmieci trafią, bo nie chcę zabierać flory szpitalnej do domu:):) a poza tym nie wiadomo jak będę krwawić i szlak by mnie trafił, gdybym zniszczyła taki za 130 zł:) tzn na święta dostanę nowy, śliczniutki, puchaty szlafroczek, bo mój domowy jest po przejściach:D:D więc radziłabym Ci kupić taki na allegro najtańszy do szpitala, a ten ładny bym sobie zostawiła na później:):)
 
Ostatnia edycja:
wlasnie sprawdzilam liste rzeczy na stronie szpitala do ktorego sie wybieram,
i kurcze .. nie mam wszystkich badan ktore wymagaja chyba .. niektore nazwy to widze po raz pierwszy :p

dokumenty:
  • dowód osobisty + akt małżeństwa
  • książeczkę ubezpieczeniową (ważna 2 m-ce )
  • oryginalna grupa krwi
  • owa
  • hbs
  • karta przebiegu ciąży
  • układ krzepnięcia
  • elektrolity
  • aktualne badania (mocz, morfologia, cukier) ważne 2 tygodnie
  • wymaz z pochwy w 34-36 tygodniu ciąży
 
ja mam listę z mojego szpitala i lekarza prowadzącego z tego samego szpitala. Mam więc nadzieję, że żadnych badań nie pominie.

Byłam w Ikei i kupiłam lampkę kwiatka. Będzie się komponować z beżem na ścianie.

Buraki ugotowane, sałatka zrobiona - pyyyycha :p
 
Mój M. przywiózł 2 zestawy z mcdonalda:-postatnie takie kalorie przed porodem:-D
Teraz mi coś brzusio twardnieje chyba wezmę nospe.
Gabryś ja już mam przygotowane wszystkie wyniki badań jakie miałam, ale szczerze mówiąć niewiem co oznacza owa, układ krzepnięcia i elektrolity, a morfologia i mocz napewno nie będą z ost 2 tygodni tylko z 4 conajmniej:baffled:

Ja ost. kupiłam też lampkę z ikei, ale księżyc:-)
 
wlasnie sprawdzilam liste rzeczy na stronie szpitala do ktorego sie wybieram,
i kurcze .. nie mam wszystkich badan ktore wymagaja chyba .. niektore nazwy to widze po raz pierwszy :p

dokumenty:
  • dowód osobisty + akt małżeństwa
  • książeczkę ubezpieczeniową (ważna 2 m-ce )
  • oryginalna grupa krwi
  • owa
  • hbs
  • karta przebiegu ciąży
  • układ krzepnięcia
  • elektrolity
  • aktualne badania (mocz, morfologia, cukier) ważne 2 tygodnie
  • wymaz z pochwy w 34-36 tygodniu ciąży

Bez jaj! W końcu to szpital państwowy i niech robią badania na miejscu sami. No jeszcze najlepiej żeby urodzić im w domu i przynieść "gotowego noworodka":angry::-D
Służba zdrowia...ech.
-----------------
coby się dalej powściekać, to rozmawiałam z panią z hurtowni art. dzieciecych w sprawie VATu na ciuchy i niestety czarno to wygląda. te 15 % rzevzywiście będzie drożej, bo nie dadzą rady sprzedawcy aż tyle zejść z marży żeby zostały ceny jakie są dziś:wściekła/y:. Pi.............:wściekła/y: Jeśli dzis coś kosztuje 30 zł to będzie kosztowało min 35 zł- masakra!!!!! a jaki ciuszek dziś kosztuje 30 zł???? chyba skarpetki-tfu, jak nie mogę.....:wściekła/y::angry:
 
Asiuk u mnie takie same wymogi jak u Gabryś co do badań które trzeba mieć przy sobie..
własnie zjadłam 2 bułeczki, jeszcze ciepłe z masełkiem które P. kupił ;-) mniaaaaaaam! :rofl2:
a teraz mój gra w grę, więc mam chwilę by pooglądać serial ;D
 
reklama
Do góry