reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Bakalia mam tak samo dzisiaj. Nawet wpadła mi myśl do głowy, że może przez to, że mały rusza się i ma mało miejsca, to twardy brzuch mam.
Szlak by to trafił, nie jem, nie odzywam się, bo mnie ząb boli:wściekła/y: Aż po kościach mi daje i głowie. Super sprawa po prostu !
Ja bym zjadła muffinki, na słodko, bo szpinak to nie bardzo:-)
 
położyłam się, trochę ulżyło ale nie do końca.. czekam na P. aż wróci z pracy bo teraz jestem sama w domu, zobaczymy jak nie przejdzie to zadzwonię. a może faktycznie to przez to że ma mało miejsca

sama bym coś słodkiego zjadła..
 
Justys - wspolczuje :-(

ja sobie pomalowałam pazury na fioletowo :-) i zastanawiam sie, czy chce mi sie jechac na zakupy jak wroci A,. zeby miec juz rzeczy do torby do szpitala :zawstydzona/y:
 
Znowu prawie zawał - nowy post na SOS sms
Adak trzymam kciuki!!!
Tysia ja bym się bała interpretować wynik na forum. Bo normy ciążowe mogą być trochę inne niż normalnie. No i różne laboratoria podają w różnych jednostkach.
Poza tym trzeba umieć patrzeć po lekarsku - całościowo.
A o jaki konkretnie wynik chodzi?

No i wiadomość z FB :mała Ninka już poza inkubatorem :-)
 
Ostatnia edycja:
Adak będzie dobrze!
Ze stresu co może być w postach na SOS SMS chyba urodzę..

Anina.. właśnie to kłucie, najbardziej podczas chodzenia przeszkadza, a teraz to mi moje dziecko wszystkie wnętrzności przekopuje.. ałć.
 
Ostatnia edycja:
reklama
adak trzymamy kciuki:-)

ja dalej lezakuje moj T mowi ze jak tak dalej bede sie oszczedzac to urodze w lutym:rofl2:

mnie najbardziej boli jak maly sie wypycha pod piersiami jakby kto kamieni mi tam napchal...
 
Do góry