reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Bakalia jak przeczytałam Twój post to musiałam zerknąć na swój, czy czasem czegoś nie zagmatfałam, że tak mnie zrozumiałaś :-)
Widzę, że Alka już wyjaśniła i utwierdzam się w przekonaniu, że jest tak jak mówiła ta babka ze sklepu. Najpierw na kokosie, potem na gryce.
 
reklama
Pola - przepraszam, ale takiego dania to ja bym nigdy do ust nie wzieła :szok::-)

ja na obiadek wlasnie sobie usmazylam frytki :-D, i popijam je drinkiem colowym, z mnostwem procentow :cool2:
 
Pola ja zjem muffinka ;) ale pysznie brzmi ;) dasz przepis? ;)
Lajtway duzo rzeczy sie na to zlozyło ;)
Byłam własnie na angielskim. Dystans jakies 600m przed ciąża 5 minut dzisiaj 25 ;) Jak kaczka ;)
 
Chapicha wali głową w stół...


Była teściówka na chwilę, żeby przymierzyć memu dziecku czapę, co dostać ma pod choinkę. Nałożyła jej na główkę i się mnie pyta czy dobra, to ja mówię, że za mała, bo czółka nie zakrywa i taka obcisła się wydawała. To minimalnie (może z 2 mm) jej się udało naciągnąć bardziej i stwierdziła, że jednak dobra i nie będzie jej zmieniać, bo ten wzór był ostatni, a jej się baaardzo podobał- zaniemówiłam! A moje dziecię ma cierpieć, bo babci się tak podoba.

Przepraszam, że Wam tak o tej teściowej, ale nie mam komu się wyżalić :no:.


Pola ja bym wciamała ;).

No i spacerek dzisiaj pierwszy od niepamiętnych czasów, bliziutko bardzo, a szłam prawie godzinę! I teraz kończę odpoczywać, bo trzeba obiad robić. A lenia znów mam ;).
 
Niedawno pojawił się tutaj wątek o materacach do łóżeczek. My też kupiliśmy pianka - gryka - kokos, i pani z obsługi sklepu mówiła, że niemowlaka kładzie się na warstwie z kokosu, a potem jak już trochę podrośnie, to na gryce. Rzeczywiście tak jest? Jak będziecie kładły Wasze maluszki?

Ja też znam taką wersje :-)
 
reklama
Do góry