reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Bakalia- nie dziwie Ci sie, ze sie zdenerwowalas! Nastepnym razem podejdz i sie przedstaw :-) I nagadaj swojemu Mezowi, ze tak sie nie robi...


A moj Mezus wlasnie gra w PS3. Mi to szczegolnie nie przeszkadza. Ja mam Bb, a On Ps :-) I mowi, ze jak sie Milenka urodzi, to bedzie patrzyla jak On gra i bedzie sie Jej podobalo, bo w brzuszku sluchala :-) Mojego kochanego Bratanka juz zarazil PS3 i Szymus tylko zawsze czeka jak Wujek przyjedzie i przywiezie, bo sobie pogra :-)


Jesli chodi o nadopiekunczosc Mezow, to moj takiego objawu nie ma. Przyznaje, ze sie pyta jak sie czuje itp., ale ze wzgledu na to, ze ja ciaze znosze bardzo dobrze i nie mam jakis dolegliwosci, to nie potrzebowalam pomocy i robilam wszystko co do tej pory :-) Ale jak Mu cos powiem, to zrobi :-)


Tak czytam o Waszych biustach i mysle sobie, ze ze mna chyba cos nie tak, bo normalnie ubieram biustonosze sprzed ciazy (no moze sa bardziej opiete) - rozmiar 70B :-) I wlasnie tak sobie mysle, czy to ma wplyw na ilosc mleka? Wiecie cos na ten temat?
A z listy zakupowej mam wszystko, oprocz wlasnie biustonoszy do karmienia! Chcialam sobie kupic takie ladne, usztywniane, ale nigdzie takich nie znalazlam... A tych bawelnianych mi sie nawet nie chce kupowac, bo mi sie nie podobaja i nie bede w takich chodzic (tylko do szpitala sobie taki sprawie) i chyba bede chodzic w normalnych :-) A w domu bez... :-)


Milego wieczoru! :-)
 
reklama
4 rano :rofl2:
fazerka u mnie byl taki czas ze na dyskoteke bez dowodu nie wpuszczali a juz bylam dawno po slubie....np. sytuacje w busie jak kupywalam bilet ja place za doroslego a on mi ze szkolny....wczesniej mialam blad wlosy i zafarbowalam na ciemne zeby troszke starzej wygladac hhihi no ale teraz tez potrafi sie zdazyc ze patrza na mnie jakna dziecko w ciazy....:wściekła/y:

i jak tu spac?? ja juz po 1 sniadanku :p
bertula witaj:-)
 
Witajcie my z maluszkiem już nie śpimy od jakiejś szóstej.. sprawa z P. wyjaśniła się dopiero rano, bo oczywiście jak wrócił wczoraj to spał w drugim pokoju obrażony na mnie! Za to że do niego przyjść nie mogłam, a jak miałam iść jak zła byłam? Więc z rana przylazł do nas do pokoju, ja zaczełam mu tłumaczyć o co mi chodzi i płakać dodatkowo, on mi tłumaczył swoje myślenie.. i zostało na tym że musiał jechać do pracy (i tak już spóźniony) więc resztę mamy sobie wyjaśnić jak wróci.. Wiecie chyba mój malutki synek tęsknił wczoraj wieczorem za swoim tatą, bo wiercił się tak inaczej, na dodatek tatuś nie dotykał go przez brzuch przez całe trzy dni.. (byłam u moich rodziców i dopiero wczoraj P. po mnie przyjechał)

Mam dziś plan popakować prezenty.. ale najpierw będę musiała zrobić obiad - a nie chce mi się ;D
 
Dzień Dobry :)
Witaj Bertula

Mężuś wyjechał:-(chyba niewiele mi się będzie chciało... Nie ma dla kogo gotować, nie ma dla kogo przyzwoicie wyglądać. Misiu w przdszkolu.... Zacznę dzień od marudzenia i żalenia się to może mi humor wróci.
Pakowanie prezentów to może być dobry pomysł...
 
ja rowniez sie witam :)
sprawa z A. niby wyjasniona, złapałam go na kłamstwie, jednak okłamał mnie dobre ponad pol roku temu no ale to zawsze klamstwo .. wlasnie wyszedł do pracy, oczywiscie wczesniej maltretując jak zwykle moje biedne piersi haha :-)
Ja się wykąpałam, i musze zmykac niedlugo na badania bo nie zdarzylam w tym tyg jeszcze :zawstydzona/y: a totalnie mi sie nie chcee .. i zjadłabym mandarynki, a musze by na czczo :wściekła/y:
 
te prezenty najpierw trzeba kupić :)
W sumie to nie planowałam nic kupować, ale chyba się pokuszę, bo teściowa przyjeżdża to coś jej kupię. I chyba będzie to jakaś ładna narzuta lub koc ciepły. Dla siostry mam już wymyślony prezent, dla chrześniaka też, ojcu nie wiem co. Teściowi pewnie nic bo nie zasłużył. No i jeszcze 18letni brat mojego S - co ja takiemu mogę kupić??

A, i dręczy mnie pytanie :) O buraki oczywiście - ile sie je gotuje?

:)

Strzyga, jak Twoje skurcze?
 
reklama
Gosia - niby przeszły, ale no-spę zwymiotowałam, dodatkowo dostałam biegunki i pojawiły się dreszcze - chyba jakiś stan podgorączkowy. Ale przespałam się i na razie jest okay. Tylko plan na dziś zapowiada całodzienne leżenie, bo wczoraj wieczorem co wstałam z łóżka, to zaczynał mi twardnieć brzuch.

Bakalia - ja za każdym razem jak pokłócimy się z P. na tyle, żeby się przeniósł na kanapę, dostaję histerii i zaczynam za nim łazić... ;)Ale dobrze,ze chociaż zaczeliście rozmowę...

Dorota - minimum brylant w platynie, pamiętaj ;)

A piersi urosły mi niewiele. Z B do C. I dobrze. Może za to zachowają ładny wygląd ;)
 
Do góry