reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Ja prezenty mam już wszystkie kupione, tzn zamówione i teraz czekam na paczki:-) Mam nadzieje, że wszystkie dotrą na czas.

Dziewczyny, jaki miałam dzisiaj głupi sen. Pierwszy raz mi się dzidziuś śnił. No więc śniło mi się, że on juz był na świecie, a my nie potrafiliśmy się nim zając. Ja go nie umiałam nakarmic,itp. A czasem był on taki malutki jak lalka barbie i nam ciągle gdzieś ginął, albo mąż go ubraniami przykładał. MASAKRA:szok:
 
reklama
Gosia i prawidłowa ta teoria :) dodałam tylko wymioty do kompletu :) ja takie porządne oczyszczenie miałam dzień przed porodem. zaczęło się już podczas skurczy (tych lekkich) a następnego dnia urodziła się Ola :)
 
Gośka - decyzja nalezy do Ciebie :tak: ja jak czasem widze w sklepie takie dziwaczne smieszne usb, co bym niegdy nie pomyslala ze to wogoole usb moze byc to nie moge sie powstrzymac od ogladania. a nie sa wcale takie drogie :tak:

ja juz po badaniach, dobrze, że moge je zrobic tak blisko domu bo juz teraz czuje sie zmeczona .. najbardziej tym wychodzeniem na 4 pietro :-(
a jutro KTG, nie moge sie doczekać :-)
 
witam
ale naskrobalyscie...
Strzyga-na moje oko to Ty juz niedlugo urodzisz...
Melisa-raczej jak bedziesz karmic, to nie bardzo dasz rade chodzic bez stanika, bo na poczatku mleko samo cieknie i potrzebne sa wkladki laktacyjne no i stanik!
bertula- witaj!
 
jaki troll ze mnie wiedziałam,że ok 9-10 ma być kurier, nastawiłam sobie budzik na 8.50 ale oczywiście nei wstałąm, stwierdziłam, ze zdarzę się ubrać jak zadzwoni do domofonu. Zadzwonił i ja w popłochu zaczęłam szukac ubrań, że było sprzątanie w szafie na świętach nie mogłam znależć niczego co szybko wchodzi na mnie ehhh i faceta trochę potrzymałam za drzwiami. W ogóle ja jakieś 70% ciazy to przespałam, myślałam, ze na koniec będę miała z tym problem bo pamiętam jak dziewczyny narzekały pod koniec, ze spać nie mogą ale gdzie
 
reklama
Ewelina najważniejsze że w końcu mu otworzyłaś. ja we wtorek miałam do lekarza na rano a że nie chciałam zaspać na autobus to ustawiłam budzik na ósmą.. ale i tak nie wstałam na czas, dopiero o 9.00. Coś jest z tym spaniem, bo na początku ciąży ciągle spałam, teraz pod koniec też ciągle śpię..
na dodatek dziś dziwnie się czuje, brzuch mam twardy - a jak nie mam, to zaraz się robi. boli mnie jak przełykam herbatę - dziwne!
 
Do góry