reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Gośka - takiemu 18latkowi to cos czym sie interesuje :) gry, ksiązki, muzyka :>

ja ide suszyć włosy .. a chce spaaać :(
aa, i wkreciłam sie w kolejny serial :D ' The Lying Game' :-)
 
reklama
Gosia zależy jakie te buraki jak duże to dośc długo się gotują, a tak to chyba ok. godziny ;)

Jestem zmęczona, a ciągle leże w łóżku..

Gabryś zdajesz sobie sprawę z tego, że jak zobaczę jaki jest ten nowy serial i mi się spodoba to będę znów maniakalnie oglądać ;D
 
Bakalia i Gabryś - ja proszę Was o niedodawanie nowych tytułów tutaj, bo ja w oczekiwaniu na Chirurgów połykam wszystko.

A tym burakom to chyba pamiątkowe zdjęcie zrobię.

Strzyga - biegunka to też objaw zbliżającego się porodu - organizm się oczyszcza. Ponoć.

A, i Gabryś - trzeba najpierw wiedzieć, czym się on interesuje... Różnica między nami (bo ja z S rówieśnicy) to 10 lat i w zasadzie żadnego kontaktu nie mamy z nim. Ciężko się z nim gada, bo jak przyjeżdżamy do Krosna to on woli z kolegami lub z komputerem siedzieć jak z nami. Ale książka może... Tylko kurcze jaka... Najlepiej chyba do fizyki, kurde, żeby się uczyć zaczął :)
 
Bakalia i Gośka - dokladnie w tym celu informuje was o tytule filmu :-) naprawde fajny :-) nie ma o gadać, przeciez musimy sobie jakoś urozmaicać ten tracony w lozku czas :-)

Gośka - skoro przy kompie to może kup mu jakieś oryginalne USB, rozne ciekawe są :D albo fajne słuchawki :-)
 
Gośka, to ten brat S. wiekowo tak jak mój brat, do tego jeszcze albo koledzy albo komp.. ja mojemu to kupuje zawsze coś do ubrania, albo daje pieniądze - druga opcja jest dla mnie łatwiejsza, bo wiem że zawsze na coś zbiera teraz na jakąś bluzę markową..
 
Aninaa, no ja to tylko teorią się posługuję jak na razie :)

Bakalia - no ale między Tobą a bratem jest mniejsza różnica wieku. Poza tym mój S jakoś nie przywiązuje większej wagi do tego, co kupić swojej rodzinie, więc ja się tym po cichu zajmuję. W zasadzie co roku idziemy na łatwiznę i kupujemy ciuch. I chyba tak będzie i tym razem, chyba, że usb. taniej będzie kupić mu jednak t-shirt. I chyba bezpieczniej.
 
reklama
Fakt, mniejsza różnica wieku.. ale powiem Ci że z prezentami to zawsze jest problem. Jaka by to okazja nie była i dla kogo miałoby to nie być - zawsze są dylematy co kupić?

chyba czas się ubrać..
 
Do góry