reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Własnie postawiłam barszczyk :-) Takiego smaka mi narobiłyście!!! A potem zrobię sałatkę z buraczków tylko jeszcze nie wiem która bo pojawiły się tu chyba 2 przepisy.

dołączam do klubu dużych miseczek :-D Przed pierwsza ciążą nosiłam miseczkę D, potem kupowałam miseczkę F, teraz chyba tez muszę kupić G :laugh2: Tylko gdzie kupić jakieś fajne namioty???l

u nas nie ma problemu tylko ceny porażają i przerażają te miękkie staniki do karmienia które nie trzymają i ja znalazłam tylko u nas do miseczki f...
 
reklama
jestem zła, a raczej po prostu mi smutno.. byłam z P. na zakupach w sklepie z narzędziami, staliśmy razem i oglądaliśmy coś, aż on w pewnym momencie powiedział "zaraz przyjdę" puścił mnie i odszedł może z metr po to żeby powiedzieć entuzjastyczne CZEŚĆ do jakiejś laski i wrócił - nawet teść zauważył że to nie w porządku .. szkoda tylko że nie mógł tego zrobić stojąc ze swoją ciężarną żoną.. czuje się jak wyrzutek i mam wrażenie tego że on się krępuje swoich KOLEŻANEK jak jest ze mną.. bo stało się to trzeci raz już. - nie odzywam się do niego.. bo jak zacznę to po prostu się poryczę. chyba za dużo jak na dziś dla mnie emocji.
 
dołączam do klubu dużych miseczek :-D Przed pierwsza ciążą nosiłam miseczkę D, potem kupowałam miseczkę F, teraz chyba tez muszę kupić G :laugh2: Tylko gdzie kupić jakieś fajne namioty???l

Trzeba wejść do pasmanterii i poprosić 2 berety i gumkę :-):-p

(ja z zazdrości bo mi w cyce nie chce iść tylko w tyłek wchodzi)

Bakalia a ja właśnie na Twoim miejscu bym zaczęła i się poryczała, teraz jesteś usprawiedliwiona (hormony) a za miesiąc będziesz już odpowiedzialną mamą i wtedy już gorzej się płacze. Trzymaj się cieplutko.
Blog Strzygi mnie zainspirował do płaczu...
 
Ostatnia edycja:
A ja mam małe piersi teraz. Na początku ciąży i w połowie miałam spore i takie jędrne,w miseczkę c się nie mieściły, a teraz jakoś takie jak przed ciążą. Zmalały coś i się zastanawiam, czy to ma wpływ na to, czy będę miała tam mleko:angry:

Bakalia
powiedz mu, że to Ci przykrość sprawiło i ciekawe jak on by się czuł, jak Ty byś tak zrobiła.
 
Ostatnia edycja:
Gabryś ja też tak z coca-colą robię :-D i mój mężulek się ze mnie śmieje heheh

a mój nick jest od słowa Faza :-p kiedyś za gówniarza że się dużo imprezowało itp to ktoś tam powiedział na mnie fazerka :) i swojego czasu taki nick miałam, a że przy rejestracjach na różnych stronach fazerka było już pozajmowane to dodałam mm od imienia bo ja Monika jestem :) ten nick to już dobre 12 lat mam :) tak się jakoś do niego przyzwyczaiłam że cały czas go używam :)


Anastazja ooo to będę musiała powiedzieć siostrze żeby mi kupiła i przywiozła bo przylatuje 15 stycznia :D
 
Dobra, wypłakałam się mężowi w rękaw i już mi lepiej
Bakalia- ej to nie w porządku. Pogadaj z nim, wypąłcz sie, niech wie że sprawia Ci przykrość
Anastazja- ale mnie się te moje cyce nawet podobają, tzn nie narzekam. Narzekam na to ze nie mam ich w co ubrać! A w sklepie z bielizną panie podśmie****ą sie ze mnie jak proszę o taki rozmiar. Ewentualnie wmawiają mi że to niemożliwe bo przecież ja szczupła jestem... Raz jedeyny- u brafiterki- spotkałam się z miłą obsługą. Pani pomogła mi ładnie się w cyckonosz zapakować, pokazała co i jak, poklepała po ramieniu że ona wie że w Pl cieżko o taki rozmiar. Ale mam do niej kawał drogi i staniki tam też są kosmicznie drogie. Ot, cały problem:zawstydzona/y:
 
bakalia - nie przejmuj sie, mi tez jest strasznie smutno.. i to rowniez ma zwiazek z A. i pewną dziewczyną, ale to byloby zbyt duzo opowiadania .. czekam na niego, i bede chciala wyjasnien, ale jestem strasznie zirytowana ..
 
reklama
temat staników jest dla mnie straaaaaaaszny! nawet jak w ciąży nie byłam to miałam problem z dobraniem stanika pomimo tego że nosiłam miseczkę C lub D, to zawsze coś było nie tak.. a teraz to już w ogóle porażka - muszę jakiś stanik kupić ale gdzie to nie mam pojęcia, wiem jedno internet już odpada.

a co do rozmowy z P. to jest tak że ja mówię swoje a on swoje.. w każdym razie porozmawiać będę i tak musiała, bo to głupie zachowanie mnie denerwuje - chociaż on nie widzi tego co robi. typowe..

Gabryś
nie smutaj się ;*
 
Do góry