reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Tysia ja takie bole mam od 24tyg. Dzis w nocy mialam czesto ale wziełam magnez moze sobie weź...

my z mamuska mamy juz pierogi na Święta zrobione. Ja zrobię ciasto krokiety i śledzika :) Za zupy się nie zabieram :tak:

Matko ale się objadlam. Wszamałam 2 talerze barszczu :)
 
reklama
hehe...Melisa:D dzięki:D:D

ja właśnie posegregowałam ciuszki dla Hanki:) część odłożyłam dla jakiś kolejnych dzieciaczków, bo tyle tego jest:):) prawdę mówiąc nie sądziłam, że tyle się uzbiera:D:D:D szczególnie, że ja PRAWIE NIC nie kupiłam:p:p pralka z kołdrami, kocami już powieszona:p teraz poszły w ruch pieluchy:) jutro zabieram się za ręczniki, pościele i ciuszki:):) w piątek wypiorę dno wózka i ochranicz na łóżeczko:p i w zasadzie do wyprania zostanie mi już tylko fotelik jak go zakupimy:) no i trzeba wreszcie zamówić dla mnie koszule i szlafrok i zacząć pakowanie do szpitala....Asteria...widzisz jakie zamieszanie wprowadziłaś?:D:D:D

a co do świąt to my najpierw wigilię spędzimy u moich rodziców, a później do teściów:) ja w zasadzie nie muszę nic robić, ale dla obu rodzin zrobię domowy smalec, chleby popiekę, no i może ciasteczka:D:D
 
Ostatnia edycja:
wykąpałam się, ubralam nową bielizne i okazuje sie ze stanik jest zbyt mały ..
juz nie wiem jak sie sugerować tą rozmiarówką uhh :wściekła/y: to niby C wieksze, ale to musi byc zawyzone, bo normalnie mam wieksze B .. uh.
 
Hej Dziewczyny
Marcia ale mi się Świąt zachciało jak o tych pierogach napisałaś. Najlepsze to u moich Rodziców są, bo farsz z kapusty i grzybów jest specjalnie mielony. Uwielbiam takie odsmażane. W tym roku nie pojedziemy do Nich, bo się trochę boję jeździć a to ponad 2h może się zejść. Po za tym Mój M. po wypadku nie chce losu kusić i mnie nigdzie wozić. Sama pierogów nie zrobię ale podsunęłaś te krokiety.
Tak to do Teściów będziemy szli a u nich są takie kupne pierogi i krokiety. U nich też sztuczna choinka jest. W moim rodzinnym domu zawsze żywa...

Mam pytanko-czy są jakieś przeciwskazania, żeby wykonać badania krwi i moczu jak się bierze antybiotyk? Bo np. badanie na WR robią u nas raz w tygodniu i muszę jutro iść rano, żeby do środy mieć wyniki na wizytę???
 
heh...Fazerka..to ja Cię pocieszę, bo muszę kupić stanior w rozmiarze...G:D:D:D g jak giganty:D:D:D

myśmy z P. ogarneliśmy kwestię prezentów...jeeeny...dlaczego jego rodzina jest taka liczna:-D:-D:-D:-D:-D jak podliczyliśmy to nasza pula na prezenty to 500 zł....i to wcale nie tak dużo na 10 osób (z czego 8 od P., a 2 to moi rodzice:p) no, ale trudno:) my dostaniemy pewnie pełno prezentów od nich...:):) a do tego jeszcze P. chcę coś kupić fajnego...kupiłabym mu spodnie, ale ciężko tak zaocznie:D:D
 
reklama
Anastazja no to faktycznie też masz giganty...
najgorsze w takich dużych stanikach jest to że jak jest duża miseczka to też jest duży pod biustem :| i ten co kupiłam trochę kijowo leży.. muszę go chyba troszkę zmniejszyć :/
 
Do góry