reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

fazerkam - powiedz mi, co znaczy Twój nick? wogoole skad pomysł na niego, bo nijak nie moge go rozszyfrować :-D

Anastazja - my dopiero zakupy mamy przed sobą, bedziemy musieli kupić dla 4 osób, i pewnie wydamy tyle co Ty, lub wiecej, bo moj A. jest taki że jak kupuje komus prezent, to nie jakies duperele czsy drobne rzeczy tylko coś porzadnego a co za tym idzie - drozszego :sorry:
 
reklama
Gabryś, Bakalia łącze się z wami w bólu z uczuciem mokrości w majtkach. Ja mam tak od dwóch tyg. non stop biegam do toalety i sprawdzam czy to wydzielina, czy wody. Paranoja.
Ale jak się wykąpię to nie czuje dyskomfortu przez jakąś godzinę i potem znowu. ehh
 
Gabryś, Bakalia łącze się z wami w bólu z uczuciem mokrości w majtkach. Ja mam tak od dwóch tyg. non stop biegam do toalety i sprawdzam czy to wydzielina, czy wody. Paranoja.
Ale jak się wykąpię to nie czuje dyskomfortu przez jakąś godzinę i potem znowu. ehh

ja dzięki temu myślalam że mi wody odchodzą ale okazało się że to upławy i dostałam pimafucin w globulkach i narazie czuję się komfortowo... ;-)
 
spokojnie dziewczęta z tymi rozmiarami ja właśnie od miesiąca nosze biustonosz 80 g .... i szukałam do karmienia większego i ciężko znależć...
wow, to moze ja sie nie przestane dziwić faktem ze nagle z B zrobilo mi sie spore C .. :szok:


a ja wyciagłam lód z zamrazalnika wsypalamm do szlanki z ccola, dalam rurkę i udaje ze mam drina haha :-):-)
 
wow, to moze ja sie nie przestane dziwić faktem ze nagle z B zrobilo mi sie spore C .. :szok:


a ja wyciagłam lód z zamrazalnika wsypalamm do szlanki z ccola, dalam rurkę i udaje ze mam drina haha :-):-)

a to smacznego drinka życzę:) za mną ostatnio chodzi smak reddsa malinowego... nawet kupiłam sobie bezalkoholową bawarię i chyba się napiję jej z malinowym soczkiem...
 
Gabryś:) wiesz...u nas dla 10 osób ciężko by było kupić wypasione prezenty:) szczególnie, że oboje z P. jesteśmy studentami i nie pracujemy:):)

Tiramisu...ja właśnie teraz noszę g...(co prawda stanik mam 75 f, ale jest za mały i cyce mi się wylewają) i właśnie mi uświadomiłaś, że może jeszcze większy powinnam zacząć szukać....ehhh...ale czy takie znajdziemy?:D:D a ja widziałam u teściów w sklepie redsa cranberry....i tak mi się marzy...ale jeszcze dużo czasu minie zanim go się napiję:p

Fazerka:) u nas nie ma problemu z obwodem:) tzn prawie do każdej miseczki można znaleźć od 65 do....nawet nie wiem ilu:p

dziewczyny...ja chcę już Hankę na świecie:D tzn nie chcę, żeby się teraz urodziła:p ale chcę, żeby była już końcówka stycznia:):):) ehhh....zazdroszczę Asterii:):) i po kolei będą zazdrościła kolejnym z Was;P aż na samiutkim końcu przyjdzie i moja kolej:D:D:D będę liczyć na rady doświadczonych mam:D:D
swoją drogą trzeba będzie założyć wątek kiedyś: nasza walka z kg po ciąży:p:p ja co prawda dużo nie będę miała do zrzucenia (pewnie po porodzie zostanie mi parę kg), ale jestem taka rozlazła, a moje mięśnie są sflaczałe...zresztą do mojego ślubu chcę osiągnąć mój cel, którego przez ciążę nie zrealizowałam i chcę ważyć 55-57 kg w dniu ślubu:)
 
Ostatnia edycja:
A ja dziś popłakałam się znów na zakupach. Miseczkę G to ja noiszę normalnie
teraz w 75K nie wlazłam...:zawstydzona/y:Jest mi wstyd, jest mi przykro i wyglądam jak mleczna krowa.... Zawsze miałam na punkcie biustu kompleksy ale teraz jest mi w biustonoszu (posiadam szt 1!!!) niewygodnie bo jest za mały a w sklepie patrzą na mnie jak na wariatkę. Już nie mówiąc o tym że wstydzę sie chodzić do sklepów z bielizną i prosić o taki rozmiar.
Po ostatni stanik jechałam 200km bo tylko w Białym, Warszawie czy Gdańsku jest szansa takie "anomalie" dostać. Ale teraz załamałąm się kompletnie i nie wiem... Miski mam sobie na sznurku zawiązać??:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Lajtway!! ehh..wiem co to znaczy duży biust, ale powiem, że ja nie narzekam!:p ale rozumiem, że dla Ciebie może być to problem (nie bolą Cię plecy od dźwigania??)...są takie specjalne staniki, które zmniejszają biust optycznie...może w takim poczułabyś się komfortowo?
 
reklama
Własnie postawiłam barszczyk :-) Takiego smaka mi narobiłyście!!! A potem zrobię sałatkę z buraczków tylko jeszcze nie wiem która bo pojawiły się tu chyba 2 przepisy.

dołączam do klubu dużych miseczek :-D Przed pierwsza ciążą nosiłam miseczkę D, potem kupowałam miseczkę F, teraz chyba tez muszę kupić G :laugh2: Tylko gdzie kupić jakieś fajne namioty???l


lajtway Miski na sznurku - niezłe;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry