reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

wrocilam i czuje sie padnieta :-(
kupila troche rzeczy, bo sobie komplet bielizny koronkowej, staniczekn i majtusie - tak dla podniesienia samooceny bede sobie dzis w tym w domu paradowacc, A. sie ucieszy :-) i jemu nowe bokserki :tak:
poza tym to zakupy spozywcze, w tym oczywiscie 2 kg mandarynek, cola się znalazły :-D
nie udzwignełabym tego wiec pojechalam sobie taksówką, za ktora zaplaciłam tylko 5zł bo to nie tak daleko, ale musialam to wyniesc na 4 pietro i przyznam, ze mało co nie umarłam :szok:


co do KTG, to ja ma robione wczesniej niz normalnie, z powodu małej ilosci wód. ;-)

dziewczyny, czy was tez wkurza uczucie ' mokrosci' miedzy nogami? stoje w sklepie, i czuje ze tam mi sie cos wylewa .. juz nie pierwszy raz :wściekła/y:
 
reklama
ja dziewczyny miałam ktg robione tylko w szpitalu w 29 tygodniu...ale wiem, że jakoś 2 tygodnie przed terminem ginek mnie pewnie wyśle, żeby się nie okazało, że na jakimś egzaminie zacznę rodzić:D:D:D

a ja nastawiłam ogórkową i smażę placki ziemniaczane:):) ale oczywiście co będę jeść....mandarynki:D:D
 
Gabryś, Bakalia, ja mam to samo. A jeszcze dodatkowo mi się te upławy wzmagają od tych pieprzonych globulek :angry:
Na szczęście ostatni posiew wyszedł dobrze i mam dwa tygodnie spokoju z tymi lekami.
 
Anastazja- specjalnie dla Ciebie moje zakupy :-)

Dla Milenki :-):
ikea-ps-fangst-poka-zawieszana__65323_PE176467_S4.jpg
kusiner-kieszenie-scienne__0100237_PE243011_S4.JPG

Do lazienki:
lidan-schowek-montowany-na-drzwi__0091248_PE226605_S4.JPG

Na drobiazgi:
byholma-kosz--szt__0105880_PE253694_S4.JPG

Do kuchni:
legitim-deski-do-krojenia--szt__0114937_PE267925_S4.JPG

2 pojemniki na kolkach:
vessla-pojemnik-na-kokach__51640_PE151550_S4.jpg

I jeszcze wieszaki :-)

My z Mezusiem mielismy w tamtym roku zywa choinke i w tym roku tez taka kupujemy :-) Tylko nie taka do sufitu, tylko taka ok. 1,2m i dajemy ja na maly stolik :-)
Wogole u mnie w domu rodzinnym zawsze bylo na Swieta duzo choinek (i w tym roku tez tak bedzie)-prawie w kazdym pokoju :-) I gdzie siedzielismy, to bylo czuc atmosfere Swiat :-)
 
Melisa to owocne zakupy ;-) Podobny organizer ten wiszący na misiaki kupiłam dla mojego maluszka w biedro w promocji za 10zł ;-)
Idę się ubrać, zaraz będzie P. z teściem i jedziemy na zakupy ;-)
 
jeśli ktoś będzie miał chęć dodać mnie na fb lub na nk to będzie miło :tak:, dzisiaj mąż mi powiedział że teraz będzie pracować do g.22.00 wiec przygotowanie świąt na mojej głowie, ile dam radę zrobić to zrobię nie będę się przemęczać. W tym roku będą one bardzo smutne, na pomoc teściowej nie mam co liczyć więc wszystko sama :-(. Co do KTG to nie miałam robione jeszcze ani razu, wizyte mam 21.12 wiec moze wtedy mi zrobi? Dzisiaj mialam takie bole podbrzucha jakbym miala dostac miesiaczke az sie przestraszylam.
 
reklama
ja wlasnie posprzatalam mieszkanie :)
starlam kurze, umylam blaty w kuchni i kuchenke i odkurzylam :)
i teraz sobie siedze i pije zimniutkie mleko waniliowe, mniam!!:-)
 
Do góry