reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

właśnie dostałam maila od sprzedawcy u którego wymieniałam biustonosze, że nie mają danego rozmiaru i mi odeśle pieniądze za staniki i za przesyłkę.. fajnie, że na allegro można spotkać takich ludzi.

jestem poirytowana, moja mama oddała nowy płaszcz zimowy mojej siostrzenicy.. a ja jestem w sytuacji gdzie nie mogę się dopiąć w swoim płaszczu i wyglądam dziwnie jak ten brzuch na wierzchu a na dworze tak zimno.. dziwnie się poczułam, bo ja nie mam nic co mogłabym założyć a tamta tydzień temu kupiła sobie nową kurtkę a teraz moja mama dała jej drugą! czy to normalne? aż wyszłam z salonu bo mi łzy w oczach stanęły.
 
reklama
Alka:) no właśnie ja się gubię w tej naszej galerii brzuszków:) bo żeby zobaczyć czyjś to muszę lecieć i szukać, strona po stronie gdzie on jest:):) dlatego wydaje mi się, że tam lepiej tego nie komentować, tylko gdzieś indziej;) wiadomo, że każda z nas chce usłyszeć miłe słowa o swojej pociesze:):):) bo tak tylko wchodzisz na galerię zdjęć widzisz nowe maluszki i już lecisz do innego wątku skomentować:):)
 
Bakalia nie smutaj sie... moze twoja mama nie wiedziala ze potrzebujesz nowy tzn wiekszy ja w moja kurtke sie dopinam ale wyglada to tak jakby zaraz miala peknac:-p

ja ktg mam od 30 tyg co tydzien robione

T kupil mandarynki jak sie dorwalam to zostalo raptem pare sztuk:rofl2:
 
aninaa nie kupilam oczywiscie...alemusze miec jodlę bo u nas cieplo ona ma grube igliwie.

ja dzis dostalam szalfroczekzkoszulai staniczki sa super, za ta cene co dalam...ale czekalam 2tyg.
 
co do zdjęć i komentowania jestem za, a moze i tak potem utworzy sie inny wątek bez komentarzy- lista rozpakowanych mam gdzie podamy tylko datę, wymiary i zdjęcie

dziewczyny jak szybko wyrastają dzieciaczki z ciuszków? 56 to wiem, indywidualnie od dziecka jakie duże będzie jak się urodzi ale później te od 62?

ja zaraz kolejne [prasowanie i będę jednocześnie oglądać "renifer niko ratuje święta":-)
 
Malutkans dobrze wie, bo widzi jak wyglądam w tym co mam.(a ostatnio nawet mówiła że szkoda że nie mam innej kurtki) a dzisiaj wyciąga ten płaszcz. a co najlepsze że wczoraj jak zaszłam do ciotki mojej jak mnie zobaczyła to od razu wieczorem do mnie dzwoniła, że tak być nie może i że ona coś postara się u siebie w szafie poszukać co mogłabym założyć.. a tu pod ręką miałam płaszcz, a teraz to już po ptakach.

mniejsza, nie będe o tym myśleć bo mi po prostu ręce opadają..
Ewelina fajnie brzmi nazwa tego filmu ;D
 
Bakalia nie przesadzaj :-D- zaraz brzuszka nie będzie, a z Ciebie będzie super laska. Siostrzenica będzie zazdrościła. Po co wydawać kasę na coś, co zaraz będzie za wielkie
Ja też się nie dopinam. Chodzę jak wieloryb - dobrze, że daleko od morza, to przynajmniej mnie na tran nie wezmą ale jestem dumna. A na wierzch wieelki szal. Hmm... już myślę o wiosennych zakupach... nie dla dzieci! Dla siebie:-)
 
reklama
Bakalia niedługo już ci płaszczyk nie będzie większy potrzebny :) Ja też nie kupiłam nowego na brzuszek, bo...po pierwsze nie ma zimy ( przynajmniej w moich zachodnich rejonach) po drugi, zaraz wcisnę się w swój.
A ja jestem mile zaskoczona, dzisiaj teściu :eek: ! ma nam wózek nowy podrzucić SZOK !
A moje kochanie z racji tego, że jestem dzielna dzisiaj, nie wpadłam w panikę o 3 rano i ze współczucia, że leżę kupi mi na obiado-kolację pizzę:-) Bo ja dzisiaj nie wstaję obiad szykować. Radość jak u małego dziecka:D
 
Do góry