reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Melisa jest nowy wątek ze zdjęciem córeczki Asterii:-):tak:. A na Twoich postach jest zawsze tyle buziek że jak się to czyta to miło się robi:tak:.
Ktg jeszcze nie miałam, w tamtej ciąży też dopiero tydzień przed porodem pierwsze chyba.

Moje pranie i prasowanie w lesie. dopiero po świętach bedę to robić bo teraz nie mam prawie nic.
A 7 kg dziecka to:szok:. Na szczęscie mi tyle nie grozi:-D.
 
reklama
Melisa aż zazdroszczę wyprawy do ikei :) może w przyszłym tygodniu też się wybiorę :)
a ktg miałam dopiero po terminie porodu co drugi dzień.
 
a ja myślę, że komentarze to nic złego - bo każda chce napisać jaka ta Ninka jest słodziachna to po pierwsze, a po drugie mamusi takiego dzieciątka byłoby smutno gdyby nikt nie napisał, że jest śliczna, pomimo iż to oczywiste :-D
 
Alina masz rację :) jest to pierwsze nasze styczniowe dziecię i w drodze wyjątku pozwólmy sobie troszkę popisać. oczywiście z czasem można to będzie zmienić,ale jak na razie ...
 
Alka;) nie chodzi o niekomentowanie:) chodzi o to, żeby nie pisać na TAMTYM wątku:) proponuję pisać albo w gratulacjach dla rodziców, albo stworzyć wątek nowy tylko na komentarze do zdjęć:):)

Aga...ja też się chciałam zabrać w przerwie świątecznej, ale stwierdziłam, że nie wytrzymam...najwyżej jeśli Hanka będzie długo siedzieć to przeprasuję pod koniec stycznia jeszcze te rzeczy i będzie dobrze:p

Melissa:) pochwal się zakupami:D:D
 
Anastazzja ale po co milion nowych wątków o jednym???? Dopiero wtedy będzie bałagan! Każda mama doda tam zdjęcie swojego bobaska i jak ktoś będzie chciał coś napisać to napisze - na wątku galeria brzuszków jest tak samo i jakoś nie widzę, by był bałagan... Jak ktoś nie chce nie musi komentować, a jak ktoś czuje potrzebę rozpłynąć się nad pięknością maleńkiej istoty to niech to robi :) barddzo łatwo będzie Ci znaleźć zdjęcie .... mi npo wiem, że będzie miło przeczytać jaki to mój Franuś jest śliczny, bo dla mnie będzie największym cudem .... i myślę, ze każdej z mam podobnie
 
lajt no mam nasivin i euphorbium...ogolnie ma humorek i apetyt wiec dobrze. Pospalam godzine ale dalej jestem zdechlak. Ja w pizamie leżę jeszcze. Nawet ksiazki nie mam ochoty tykać.

co do choinki u nas zywa :)) a ceny rozne. Jodla kaukaska 250pln

Anastazja nie martw się waga. Może mala teraz z Ciebie tak wyciaga...
 
reklama
Do góry