reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Fazer miałam ten sam dylemat i odkryłam 0,5 l lodów w zamrażarce ;)))a uda puchną ;p
haha :-D uda to później razem będziemy ćwiczyć więc na zdrowie Kochana :) u mnie w prawdzie lodów nie ma ale właśnie robię sobie kasze gryczaną ;-) lubię taką ugotowaną później podsmażoną na masełku na patelni i do tego szklanka mleka :)


idę się położyć bo ruszać się od 3 dni nie mogę :/ bo mnie boli z tyłu w plecach :/

edit:
P. co do tych fal to bym się z Tobą o to pokłuciła :p ponieważ sama pracowałam po 12h przy komputerach i telefonach komórkowych i miałam różne spotkania z pracownikami na ten temat.. zresztą sam to sobie możesz sprawdzić.. włączaj i wyłączaj tel. komórkowy przez ok 4h a uwierz zaczniesz mieć taki ból głowy że odechce Ci się technologii która "nie umituje" złych fal...
 
Ostatnia edycja:
reklama
moj ukochany kupil dziś wlasnie swojego upragnionego Ipada i cieszy sie nim jak dziecko :-)
jakos nie podzielam jego fascynacji, jednak ciesze sie, bo wezme go sobie do szpitala i bede z wami na bierząco jak coś, wiec calkiem fajnie :-)

ja juz ogarnięta, ubieram buty i wychodzę.
jak wroce, mamm w planach posprzatac mieszkanie, zobaczymy :tak:
nie piszcie za duzo :-)
 
P. co do kompów masz rację, ale nienawidzę podkładek i chyba wolę kupić już nowego lapka:p a co do kąpieli gorących w ciąży..to niby szkodzą, ale nie każdemu...bo ja zawsze się kąpie we wrzątku (według mojego P.), bo inaczej woda jest dla mnie za zimna...a ciążę mam książkową:)
 
P. masz rację że ludzie różne rzeczy robią z komputerami.. mój laptop spadł mojej siostrze i jak korzystała z niego to nawet jak bateria się naładowała to ciągle miała do prądu włączoną ładowarkę, oczywiście nie powiedziała mi tego, ale skutek był taki że co jakiś czas ekran mi gasł, aż w końcu zaniosłam do informatyka i okazało się że miałam poprzepalane kable itp. a teraz ja tylko z niego korzystam i mój facet i komputer chodzi świetnie! (odpukać)

Właśnie spakowałam dziś torbę do szpitala ;-) czuje się bezpieczniej
 
Fazerka: lubię się pokłócić konstruktywnie ;-) a w tym temacie mam więcej do powiedzenia, niż o ciąży :sorry:

Komputer, mikrofalówka, komórka: czy są bezpieczne ?
Ewa Stasiuk, konsultacja Tomasz Cichocki (fizyk, Uniwersytet Warszawski), "Samo Zdrowie" 08.2005

Wymienione w tytule urządzenia to dziś dla wielu ludzi sprzęt codziennego użytku. Chodzą słuchy, że ich stosowanie może szkodzić zdrowiu...

Dlaczego urządzenia elektryczne i elektroniczne są posądzane o zgubne dla zdrowia działanie? Bo emitują promieniowanie elektromagnetyczne. Jednak żadne z wielu badań dotyczących oddziaływania na żywe organizmy pola elektromagnetycznego, które wytwarza tzw. sprzęt domowy i biurowy, nie potwierdza takich obaw! Rzekomy zgubny wpływ na zdrowie telefonów komórkowych, komputerów, kuchenek mikrofalowych czy sprzętu audio-wideo to zwykła lipa! Przykro nam, że niektórzy dziennikarze wciąż straszą tym widzów, słuchaczy i czytelników.

Jesteśmy bezpieczni.
Źródło: Promieniowanie elektromagnetyczne | Dział Szkolenia i Doradztwa IPJ
 
aha..jeszcze jedno!:) proponowałabym nie komentować zdjęć dzidzi w tamtym wątku, bo później zrobi się nam bałagan jak kolejne zaczną się rozpakowywać:):)
 
reklama
A ja wlasnie wrocilam i wcinam pierozki z serem :-) Zaraz mam korepetycje :-)

Kupilam Milence w IKEI organizer i dlugi wiszacy koszyk na zabawki :-) Tylko lampki nie kupilam :-)
A tak to kilka drobiazgow typu: deska do krojenia, komplet koszyczkow, dwa plastikowe pojemniki na kolkach, kieszonki do lazienki, wieszaczki :-) I wyszlo 180zl :-)

Zaproszenia na nk przyjete :-)

Ninka sliczna! :-) I wyglada na kluseczke :-)
Tez mysle, zeby tam nie komentowac, bo zaraz bedzie balagan...

Przy komputerze siedze najczesciej przy stole, ale wieczorami to mam na kolanach wlasnie i nie wiedzialam, ze tak nie mozna...

A kapiele w goracej wodzie uwielbiam :-)

Wszystkie macie robione to KTG? Bo ja jeszcze nie mialam...
 
Do góry