reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

witam :)
ja wstalam, wzielam prysznic, zjadłam płatki z mlekiem i czekam na mamę A. mam nadzieje, ze wypali nasz pomysł z odnowieniem salonu, nie moge sie doczekać efektu :>
noc byla okropna.. wypozyczylismy film, ale w sumie A. zasnal po 15 minutach ( zmeczony byl), ja dolaczylam pozniej do niego, jednak plecy tak mnie bolaly, ze nie zasnelam wogole .. dopiero nad ranem. :angry: do dupy z tym..

Moj A. sobie na Mikolaja sprawia Ipada jutro, a mi nowy tv do salonu wlasnie, i jedziemy kupić przed swiętami :tak:
 
reklama
Gosia gratulki!!
Fazerkamm bardzo miła taka cola w bucie:-D

Ja dziesiaj:
-Chłopaków wyprawiłam do pracy i przedszkola
-Wykąpałam się
-Zamarynowałam cycki z kurczaka
- teraz mam godzinkę na porządki - dzisiaj szykuje się nalot Mikołajów do Młodego
- potem spadam do mojej gin
 
młoda mnie dzisiaj obudziła i pierwsze co to spytałam czy sprawdziła co jej mikołaj zostawił pod poduszką.. a ona odpowiedziała, że nawet nie sprawdzała bo jest niegrzeczna i na pewno nie przyszedł:D
 
Vileyka szczerość do bólu. Dzieci są niesamowite:-D

Mój też nie zauważył - był trochę zły bo przez "jakieś pudło" nie mógł z łóżka wyjść. Dopiero jak się spytałam: skąd się to tu wzięło to się zainteresował....A potem nie chciał iść do przedszkola bo chciał się prezentem bawić
 
A ja właśnie kupiłam Misia Wincentego z akcji TVNu Kup Misia i jestem bardzo zadowolona :) Kupuję co roku, ale tym razem pierwszy raz dla mojego dzieciątka :)
 
Witam dziewczynki i Maleństwa.
Fajnie, że to Waszych starszaków (dzieci i partnerów serca ) Mikołaj przyszedł. Ja też byłam chyba niegrzeczna i nic mi nie przyniósł..hehe
No i ja też za każdym razem szukam czy coś jest o Mami wiadome...ale cisza..no i sie martwię
Pozdrawiam
 
Hehe właśnie słucham wypowiedzi, dzieci haha Wg mnie najlepsze teksty:
" pływałam sobie - co miałąm robić w brzuchu ... wyszłam wtedy się śmiałam klaskałam..."
" - mam takie jajeczko, chłopcy nie maja takiego jajeczka
- no przecież mamy, a co tutaj ma by?,co tutaj?.. Zuzia..mamy! "
haha najlepsze
 
reklama
witam sie z Wami w mikolajki
u mnie nawet prawie udane, bo troche bialo sie zrobilo z rana:-D

szkoda, ze nie ma ciagle wiesci od mami


no wlasnie milolajki - grzeczne bylyscie?:-D
w sumie nic dziecku dzis nie kupilam, ale chyba liczy sie to, ze wczoraj dostala. Zupelnie zapomnialam o mikolajkach, dopiero dzis w laboratorium jak laska wpisywala date to zrozumialam jaki dzis dzien.

Ide pospac, bo 2 dni pod rzad mialam latanie po lekarzach i mam dosc
 
Do góry