reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

A mnie Mikołaj obdarował kilogramem pierniczków:-) Bo jęczałam od paru dni, że marzę o piernikach:D schowam, żeby mój łakomczuch się nie dopadł:-)
A na drugi prezent czekam, na moją ostatnią przesyłkę z allegro. Dzisiaj ma być zobaczymy, kiedy kurier zawita:-)
Swoją drogą imię Mikołaj mi się podoba, muszę to przedyskutować z tatusiem:-p

 
reklama
Witajcie,
Ja dziś bez humoru, czuje się dziwnie, lekko kluje mnie w pochwie, troszkę boję się ruszać a miałam skończyć prasować i wreszcie się zapakować do szpitala. Jestem przerażona ile rzeczy mam do zabrania. :confused2:Myślę o wysterylizowaniu laktatora, czy w wodzie czy w mikrofalówce. Jak w mikrofalówce to jak, mam taki pojemnik do sterylizacji tylko nie napisali, na ile go trzeba włączyć i czy wlać wodę i ile. :confused:
Mój M w pracy a rodzice wyjechali na działkę i w związku z tym boję się ruszać bo jakby co to tylko taxi do szpitala. :angry: Mała dalej ustawiona tyłkiem na świat.:-D

adak daj znać jaki masz sterylizator. Może znajdziemy jakies info o obsłudze.
 
Znalazłam jakąś instrukcję o sterylizacji na googlach i idę działać. Piorę już ostatnie rzeczy i prawie będę gotowa na przyjęcie mojej kruszyny, zostało mi pranie firanek i zasłonek, muszę do tego wykorzystać męża.
 
Witam Mikołajkowo :-)
Ja też jeszcze nie dostałam żadnego prezentu, ale pewnie Mikołaj później do mnie dotrze (ach, te korki :-D ).

Wszystkim mamusiom, które mają dzisiaj wizyty życzę samych dobrych wiadomości.
 
hej :) wrocilam z wizyty szyjka macicy jest ok 1,97 cm i robi sie jakis lejek ale nie wiem o co chodzi a zapomnialam spytac.
i za tydzien mam wizyte bo na KTG wykazalo ze mam nieregularne skurcze i beda teraz co tydzien sprawdzac. jestem teraz 34 tyd wiec lekarz powiedzial ze jeszcze do 36 i moge rodzic.
 
a u nas remont part.2 w najlepsze :)
sciany zagruntowane, tapetka kupiona teraz dobieram kolor pod nią, i chyba zrobie ' dzikie wino' ;>
zamowilam jedzonko z chinskiej restauracji i jest super :-)
moj A. wróci kolo 20 niestety ..
 
reklama
Do góry